fbpx

Як правильно обрати дитячі кросівки

Суспільство 09:47, 03.02, 2020

Шкільні уроки фізкультури розвивають силу, спритність, витривалість, навички участі в командних іграх. Це дійсно потрібні якості, які цінуються в сучасному світі. Але важливо не просто розвинути їх, але і зберегти при цьому здоров’я дитини.

Тому до питання вибору спортивного взуття для занять фізкультурою потрібно підійти з максимальною відповідальністю. Адже діти як ніхто інший потребують якісного взуття, яке буде не тільки справлятися з усім обсягом й інтенсивністю навантажень, але і дозволить зберегти здоров’я ніг.

Як правильно обрати дитячі кросівки 1

Поради батькам

Вибрати по-справжньому якісні дитячі кросівки – справа не 5 хвилин. Можна сказати, це справжнє мистецтво. І освоїти його дуже важливо. Візьміть собі на замітку наступні правила, і у вас, без сумнівів, все вийде:

1. Кросівки повинні щільно облягати ногу, фіксувати її і не тиснути ніде.

2. Щоб уникнути травм і падінь, носок кросівок повинен бути трохи загнутий вгору. Це вбереже дитину від можливих спотикань на дрібних камінчиках.

3. Підошва повинна бути пружною і міцною (хороше взуття легко гнеться на 45 градусів). Перевірити якість можна і так: спробуйте прокреслити підошвою смугу на підлозі, і якщо це відбувається досить легко, значить, взуття швидко зноситися. Та й в шкільному спортзалі за смуги на підлозі можуть насварити.

4. Діти завжди дуже рухливі, особливо на уроках фізкультури. Навіть в якісному дорогому взутті з хорошою вентиляцією ноги можуть сильно потіти. Тому дивіться, щоб устілки діставалися з взуття: в разі потреби це дозволить швидко просушити їх.

5. Одягніть кросівки і зашнуруйте їх, порухайте стопою в різні боки – ви повинні відчути невеликий хід. Перед великим пальцем має залишатися приблизно 5-10 міліметрів: це вбереже ноги від натирань.

Вага

Тут можна виділити два основних аспекти: вага дитини і вага самого взуття.

Для хлопців з великою надмірною вагою важливо використовувати спеціальне взуття, адже навантаження на ноги в цьому випадку набагато більше звичайного. Але його можна і потрібно компенсувати за допомогою спеціального підтримуючого взуття. Зазвичай такі кросівки мають маркування Supportілі Stability. Подібні моделі можна знайти у стандартних колекціях відомих брендів.

Що ж стосується самого взуття, тут ви повинні розуміти, що дитина буде носити його протягом всього уроку, а інколи і цілий день, проходячи багато кілометрів. Отже, цілком природно – що воно легше, то краще. Хороше спортивне взуття не повинне бути тягарем для дитини, воно покликане робити кожен рух ефективнішим, а не тягнути вниз.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: