fbpx

Як правильно підібрати пульт для супутникового тюнера

Суспільство 18:13, 29.06, 2022

Сьогодні досить багато людей використовує супутникове телебачення. Воно дозволяє дивитися канали у високій якості, причому не тільки місцеві, а й закордонні. Сигнал, надходячи з супутника, вловлюється антеною, після чого подається у тюнер. Там відбувається його дешифрування, після чого він виводиться на екран. Управління тюнером здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування. Але, на жаль, він не відрізняється високою надійністю, тому часто ламається чи перестає працювати. Також його можна банально загубити, особливо у великому приватному будинку.

Як бути у подібних ситуаціях? Без пульта користуватися тюнером дуже незручно чи взагалі неможливо. Щоб не залишитися без телевізора, вам потрібно придбати оригінальний ПДК або аналог. Розглянемо, чим вони відрізняються, якими бувають та куди взагалі звертатися, щоб купити якісні та сучасні пульти для супутникових тюнерів.

Як правильно підібрати пульт для супутникового тюнера 1

Різновиди обладнання

Всі моделі можна розділити на два типи:

  1. Оригінальні. Постачаються у комплекті з тюнером. Придбати їх можна або в офіціалів, або у спеціалізованих магазинах. Це зручний варіант для тих, хто не хоче займатися налаштуванням та довго вивчати інструкцію. Достатньо вставити в них батарейки, і все почне працювати.

  2. Універсальні. Вони підходять для різних моделей тюнерів. Вважаються більш практичними та зручними. Існують моделі, за допомогою яких можна керувати відразу кількома пристроями. Наприклад, і приставкою, і телевізором.

Універсальні ПДК можуть бути програмованими або такими, які навчаються у процесі. Перші просто налаштовуються на потрібну модель через спеціальну програму. Другі працюють дещо інакше. Їх потрібно перевести в режим навчання, після чого взяти оригінальний пульт, направити його на приймач сигналу та натиснути на відповідну кнопку. Пристрій запам’ятає потрібну хвилю, після чого ви зможете призначити її на певну клавішу. Налаштування займає буквально 3–5 хвилин. Потім ви зможете повноцінно користуватись приладом.

Як правильно підібрати пульт для супутникового тюнера 2

Що потрібно враховувати під час вибору

Розгляньмо, як правильно вибрати ПДК, щоб він працював без проблем та нарікань. По-перше, вам потрібно знати модель свого тюнера. Назву можна знайти на передній панелі або ззаду на спеціальній табличці. Також вона пишеться на коробці та в гарантійних документах, на наявному пульті, в особистому кабінеті на сайті, де ви робили покупку, та ін.

Коли ви знатимете назву, потрібно буде звернутися до спеціалізованого магазину, наприклад pulti.ua. Тут вам допоможуть вибрати саме ту модель, яка ідеально підійде для обладнання. Також можна просто скинути фотографії тюнера та старого пульта менеджерам. При виборі нового ПДК потрібно враховувати низку особливостей:

  1. Сумісність з наявною технікою та ергономіку. Вироби випускаються в різних варіантах, тому ви зможете підібрати саме те, що підійде саме вам.

  2. Якість. Тут, як правило, діє принцип — що дорожче, то краще. Не варто купувати найдешевші моделі за 200 гривень. Вони досить швидко вийдуть з ладу. Краще трохи переплатити, але при цьому ПДК пропрацює кілька років, без особливих проблем витримуючи падіння, обливання водою, чаєм та ін.

  3. Радіус дії. Класичні моделі зазвичай функціонують на відстані 7–10 метрів за умови, що батарейки свіжі. Коли вони сідають, радіус зменшується. Для великих кімнат потрібні спеціальні пульти.

Варто звертати увагу й на інші функції. Наприклад, на підтримку макросів, наявність програмного забезпечення, можливість керування кількома пристроями та ін. Іноді краще переплатити за додаткові функції, ніж мучитися або купувати відразу два ПДК. Якщо у вас є якісь питання, просто задайте їх менеджерам при купівлі. Вони дадуть відповідні консультації та допоможуть вам вибрати моделі для вашого тюнера.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: