fbpx

Як правильно вибрати якісні запчастини

Суспільство 19:38, 19.11, 2020

Заміна автозапчастин – дуже важливий момент. Якщо все зробити правильно і грамотно, автомобіль проїздить довго без поломок і безпека буде на найвищому рівні. За посиланням https://kitaec.ua/zaz/vida/ ви зможете купити запчастини для ЗАЗ ВІДА та інших марок автомобілів.

Вибираючи автозапчастини, рекомендуємо відразу звертати увагу, до якої категорії вони належать:

  • оригінали;

  • дублікати, створені за ліцензією і сертифіковані;

  • старі.

Оригінальні комплектуючі помітно виділяються вартістю і виробником. Але і їх часто підробляють, з цим потрібно бути дуже уважними. Хороший варіант дублікати для тих, хто не бажає переплачувати, але отримає якісні деталі. Автозапчастини цієї категорії підробляють найчастіше. Тому покупцям рекомендують вибирати надійні магазини, які працюють з перевіреними постачальниками, надійними виробниками і продають автомобілістам дійсно якісний товар.

Запасні частини оригінального виконання мають фірмову бирку і цифровий код, упаковані в фірмову тару. У дублікатів всього цього немає. Однак ці деталі можуть бути високоякісними, якщо їх сумлінно виготовили за технологією. Зате ціна не оригіналів на 30-40% нижче, ніж оригінальних автозапчастин.

Як правильно вибрати якісні запчастини 1

Як вибрати автозапчастини, щоб не пошкодувати?

Розумно купувати більш дорогі та якісні запчастини в разі ремонту, що вимагає великого обсягу роботи. Дешевші можна використовувати в легкодоступних місцях. Однак не варто вибирати найдешевші запасні частини. Застосовуючи це правило, можна значно заощадити на ремонті автомобіля. Краще вибирати деталі середнього рівня або ті, яким довіряють професіонали. Практично ніколи не можна вибирати найдешевші запчастини. Особливо коли різниця очевидна. Безумовно, не варто економити на запчастинах:

  • для двигуна;

  • гальмівної системи;

  • трансмісії;

  • електроніки.

Як дізнатися, які автозапчастини хороші?

В Інтернеті можна знайти багато інформації. Особливо на інтернет-форумах. Однак необхідно бути обережними, тому що вона не завжди об’єктивна. Можна також скористатися порадами знайомих автомеханіків і продавців автозапчастин. На жаль, в цілому можна сказати, що на ринку спостерігається тенденція до постійного зниження якості автозапчастин.

Обирайте тільки найкращі автозапчастини на сайті https://kitaec.ua, оскільки транспортний засіб потребує дбайливого догляду. Також правильно підібрані запчастини дають гарантію вашій безпеці.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: