fbpx

Як вибрати найкращий зарядний пристрій EcoFlow?

Суспільство 15:03, 30.08, 2022

Багато сучасної техніки виготовляють на батарейках. Це зручно, тому що будь-який прилад можна взяти з собою в дорогу, на природу чи в гості, щоб ним скористатися. Але такі пристрої швидко сідають і їм потрібна підзарядка. І тут доводиться шукати джерело живлення. Саме таким може бути пристрій компанії EcoFlow.

Вони пропонують найкращі акумулятори для заряджання будь-яких пристроїв або підключення техніки до мережі. З ними вам буде набагато простіше виїжджати на природу. Якщо у вас розрядиться телефон або ви захочете підключити електричний чайник, то у вас буде можливість це зробити. Головне – це заздалегідь продумати, який із пристроїв вам може стати в пригоді і що ви хочете використовувати.

Як вибрати найкращий пристрій?

Зарядних пристроїв досить багато. Є кишенькові варіанти, які дозволяють зарядити 1-2 рази телефон. Вони добре підходять для своїх цілей, але в них не так багато потенціалу. Вони зможуть заряджати лише маленькі пристрої. Якщо ж ви їдете на природу і потрібно потужний пристрій, то компанія EcoFlow готова запропонувати такі варіанти.

Звернути увагу варто на:

 1. Ємність батареї. Є дешеві варіанти, де ємність батареї всього 210 Вт/год. Вони зручні для заряджання невеликих пристроїв. Також є і більш дорога техніка, в якої ємність батареї 3600 Вт/год. Таким чином, ви зможете заряджати не один пристрій, а відразу декілька.
 2. Кількість та різноманітність портів для підключення. Є моделі, де можна використовувати USB Type-A, Type-C, автомобільна розетка на 12 В та звичайна розетка на 230 В. У невеликих пристроях може бути лише один USB Type-A. Багато залежить від ціни та потреби. Якщо вам потрібні всі виходи, краще відразу доплатити і замовити саме те, що вам потрібно.
 3. Тип керування. Зручно, коли до пристрою можна підключитися з телефону та стежити за всіма потрібними параметрами. З питаннями можна звертатися до фахівців у будь-який момент, і вони підкажуть, як налаштувати підключення.
 4. Вага пристрою. Невеликі зарядники можуть важити близько 3 кг. Якщо це потужна система, то пристрій може важити і 45 кг. Тому відразу подумайте про те, як ви його транспортуватимете, якщо будете кудись їхати.
 5. Додаткові функції. Це зручне доповнення, з яким ви зможете спростити зарядку будь-яких пристроїв. Наприклад, на пристрої можуть бути такі функції, як підключення через Wi-Fi, Bluetooth або дротом.

При вивченні всіх параметрів техніки ви можете порівняти кілька моделей, що сподобалися, і вивчити їх ближче. Якщо виникнуть питання, фахівці завжди готові на них відповісти. Більш дорогі комплектації відрізняються і тим, що у них більше циклів для заряджання та більше портів для підключення різних пристроїв. Також є варіант підключення будь-якого пристрою, щоб він працював.

Що потрібне для комфортного використання продукції від компанії EcoFlow?

Купуючи зарядний пристрій, дивіться його комплектацію. Тож ви зможете зрозуміти, що у вас є. Також є різні додаткові елементи, які можна використовувати для спрощення використання зарядника. Для цього ви можете придбати:

 • Присоски;
 • Кабель із різними роз’ємами;
 • Сумку для транспортування пристрою;
 • Адаптери;
 • Контролери;
 • Додаткові батареї;
 • Сонячні батареї.

Усі ці елементи спростять використання техніки. Сонячні панелі автоматично заряджатимуть саму батарею. Це зручно, адже не потрібно постійно шукати варіант для підключення пристрою до мережі. Ви можете відразу закупити додаткові елементи або згодом, залежно від потреб.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: