fbpx

Як вибрати сервер для бізнесу

Суспільство 15:10, 13.01, 2021

До вибору сервера для бізнесу варто поставитися відповідально. Хороший варіант з оренди пропонує GMhost https://gmhost.com.ua/business-servers. Поговорімо, з чого почати і як зробити правильний вибір.

Визначте завдання, які повинен виконувати сервер

Передусім необхідно почати з визначення списку завдань, які планується покласти на сервер. Наприклад, він повинен виконувати функції контролера домену, принт-сервера і так далі.

Потім складіть список основних і другорядних додатків, які плануєте запускати на сервері для вирішення поставлених завдань. Після цього слід визначити, яку операційну систему планується використовувати на сервері. Відразу подумайте про те, які програми знадобитися запускати в майбутньому.

Визначте місце запуску додатків

Інфраструктура організації може бути вибудувана як на віртуальному, так і на фізичному сервері. Багато хто віддає перевагу комбінувати ці два варіанти, тобто використовувати гібридний сервер. При виборі між варіантами рекомендуємо враховувати наступні фактори:

  • Портативність.
  • Безпека.
  • Управління потужністю.
  • Витрати.
  • Відновлення системи.

Якщо говорити про віртуальний сервер, то він володіє великими перевагами перед двома іншими. Однак підійдіть до вибору відповідально і визначтеся, що необхідно саме вашому бізнесу. Багато організацій зупиняють свій вибір на гібридному варіанті, оскільки він дозволить поєднувати потужність серверного обладнання, а також переваги віртуалізації. Взяти сервер в оренду можна тут https://gmhost.com.ua/service/dedicated-servers.

Визначтеся з вимогами до комплектуючих сервера

Спочатку уважно прочитайте рекомендації розробників додатків за вимогами до устаткування. Якщо таких немає, то скористайтеся пошуковими системами і ознайомтеся з інформацією, викладеною на тематичних форумах.

Після цього проаналізуйте кожен ваш додаток і складіть разом потужності процесора, які вам знадобляться для роботи. Виконайте те ж саме зі сховищем і пам’яттю. Не забудьте додати 30% запасу потужності, оскільки в майбутньому ваші програми можуть збільшити навантаження на сервер, тому важливо мати невеликий запас. Визначтеся, скільки користувачів будуть використовувати додатки.

Вибір сегмента обладнання

Важливо визначити, яке ви хочете обладнання за надійністю, призначенням, а також якістю. Є кілька варіантів: Enterprice, SMB, SoHo.

Від вашого вибору залежить подальше утримання, ремонт, обслуговування, а також надійність і ціна. При виборі обладнання оцініть всі можливі ризики, щоб не помилитися.

Виберіть тип сервера

Він впливає на бюджет, продуктивність, масштабованість, а також займаний простір. Існує кілька типів:

  • Стійкові сервери.
  • Сервери Tower.
  • Блейд-сервери.

Вибір сервера не є складним завданням, але до нього варто підійти з усією відповідальністю.

До вибору сервера для бізнесу варто поставитися відповідально. Хороший варіант з оренди пропонує GMhost https://gmhost.com.ua/business-servers. Давайте поговоримо, з чого почати і як зробити правильний вибір. Визначте завдання, які повинен виконувати сервер В першу чергу, необхідно почати з визначення списку завдань, які планується покласти на сервер. Наприклад, він повинен виконувати функції контролера домену, принт-сервера і так далі.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: