fbpx

Які місцеві дороги ремонтувати першочергово: голова ОДА дав завдання

Суспільство 16:48, 07.08, 2019

Сьогодні відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля з директором ДП "Дороги Прикарпаття" Андрієм Сазоновим, під час якої було обговорено стан доріг та мостів місцевого значення.

НА ФОТО: Поточний дрібний ремонт автодороги Р-20 Снятин - Тязів

Зокрема йшлося про дороги місцевого значення, які потребують першочергових ремонтних робіт.

А саме: Калуш – Осмолода, Озеряни – Рожнів, Креховичі – Дзвиняч, Надвірна – Бистриця та Надвірна – Пасічна.

Очільник Прикарпаття Денис Шмигаль зазначив, що необхідно уже зараз визначити плани проведення ремонтних робіт і розробити механізм фінансування відповідно до розпорядження ОДА № 292.

На Прикарпатті загальна протяжність доріг місцевого значення становить 3117 км, інформує пресслужба облдержадміністрації.

Крім того, окремо проаналізували підготовку дорожнього господарства до зимового утримання доріг. Голова ОДА Денис Шмигаль наголосив на необхідності відпрацювання чіткої координації роботи відповідних служб та організацій у осінньо-зимовий період.

Довідково: 15 січня підписано головою ОДА розпорядження № 9 “Про створення Державного підприємства “Дороги Прикарпаття”. Розпорядженням затверджено статут ДП та призначено директором підприємства Андрія Сазонова. Уповноваженим органом управління новоствореного підприємства є департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА.
Серед завдань Державного підприємства «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» – виконання функцій замовника робіт з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на території області, здійснення технічного нагляду, подання уповноваженому органу управління пропозицій щодо визначення напрямів використання коштів, спрямованих на розвиток і утримання мережі автомобільних доріг, забезпечення приймання та контролю якості виконаних робіт, аналіз інформації про стан автомобільних доріг, здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти та інші.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: