fbpx

Які повинні бути характеристики у найкращої металочерепиці - поради експертів

Суспільство 17:30, 07.06, 2022

Вибір металочерепиці не завжди є легким, особливо для тих, кому довелося вперше обирати подібну продукцію. Найпопулярніша серед покрівельних покриттів металочерепиця завжди буде доречно виглядати, незалежно від особливостей будівельного об’єкта. Вона одночасно проста і вишукана, тонка та міцна, в ній чудово поєднані класика та сучасність, тому така покрівля завжди виглядає привабливо та актуально і обов’язково вказує на граний смак господаря.

Основні технічні параметри

Металочерепиця має декілька основних характеристик, за якими легко визначити, наскільки це якісний матеріал. Купити металочерепицю в Києві з перспективою її подальшої довгої експлуатації можна тільки за умови, що покупець вдало підбере технічні параметри виробу. Щоб це зробити, передусім треба розібратись в тому, які саме параметри має металочерепиця.

  • Товщина металу.
  • Цинковий захист.
  • Тип полімерного покриття.
металочерепиця Київ

За які властивості відповідає кожна з характеристик?

Очевидно, що кожна з технічних характеристик відповідає за те, якою якості буде металочерепиця та окремо за окремі властивості виробу. Його здатність до тривалої та надійної експлуатації визначається сукупністю технічних параметрів.

  1. Товщина сталі характеризує майбутню міцність хвилястих листів і відповідно можливість витримувати механічні впливи та навантаження без будь-якої зміни геометрії листів. Рекомендації від «Сітібуд» говорять, що цим параметром не можна нехтувати, адже наслідки можуть бути не надто обнадійливими.
  2. Цинковий шар наноситься з метою захистити покрівлю від впливу опадів, які можуть викликати такі процеси, як появу іржі чи корозії, через які суттєво зменшується тривалість можливої експлуатації покрівельного матеріалу.
  3. Полімерне покриття – це те, який колір буде мати ваша металочерепиця,та якого типу буде у неї поверхня – матового чи глянцевого. Також це додатковий захист від негативної дії ультрафіолетових променів, що дозволяє даху довший час зберігати свій достойний зовнішній вигляд, а також функціональність.
якісна металочерепиця - параметри

Поради експертів, як обрати якісну продукцію

Щоб покупцеві було легше здійснити вдалу покупку покрівельного покриття, варто дослухатись до порад експертів в області дахового будівництва. Так, більшість із них говорить, що потрібно обирати продукцію:

  • Яка виготовлена зі сталі товщиною не менше як 0,45 мм, адже в іншому випадку не можна буде розраховувати на бажану витривалість металевої основи. Також вимоги до металевої сировини стосуються і її складу, адже наявність певних домішок та речовин в металі може негативно впливати на якість використання матеріалу.
  • З найкращим антикорозійним захистом, який визначається вмістом цинку в захисному шарі виробу. Цинку має бути не менше як 180 г/м кв., а в ідеалі показник в діапазоні 200-275 г/м кв. Тоді обрана вами продукція буде мати найкращу антикорозійну стійкість, що суттєво додає їй плюсів.
  • Захищену якісним полімером, таким може вважатись поліестер. Глянцевий чи матовий, в будь-якому випадку це буде додатковий шар, що має на меті захистити металочерепицю від деяких негативних проявів зовнішнього середовища. 

Щоразу, коли хтось обирає покрівельну продукцію, йому доводиться ретельно обирати не тільки характеристики, але й виробника товару. Адже цей критерій говорить про те, що заводам доводиться конкурувати між собою і вдосконалювати власну продукцію.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: