fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Які виробники пропонують промислові секційні ворота з хвірткою та антикорозійним комплектом? Огляд пропозицій від «Брама маркет Львів»

Які виробники пропонують промислові секційні ворота з хвірткою та антикорозійним комплектом? Огляд пропозицій від «Брама маркет Львів»

Суспільство 12:31, 26.01, 2021

В’їзна конструкція виконує декілька функцій на промислових об’єктах: покращує логістику, підвищує безпеку робочого простору та дозволяє уникнути перевитрат електроенергії.

Виготовлення промислових воріт у більшості випадках орієнтується на замовника, й це означає, що основні параметри систем визначає він. Це стосується необхідних розмірів, опцій, зовнішнього вигляду. Гнучке виробництво – це можливість задовольнити потреби та побажання кожного клієнта. Сучасні світові виробники пропонують не тільки створення унікальних конструкцій, але й асортимент опцій, які підвищують якість та комфорт експлуатації. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Львів» вивчили пропозиції відомих заводів з Європи й знайшли бренд, що виготовляє конструкції з антикорозійним пакетом. Ця опція необхідна, якщо в’їзна система буде працювати в умовах підвищеної вологості.

Які особливості та переваги отримали промислові ворота секційного типу?

В’їзні системи з сендвіч-панелей найчастіше використовуються на підприємствах завдяки високому рівню термоізоляції, можливості встановлення в отворах з будь-якими параметрами, а також широкому вибору конструкційних та дизайнерських рішень.

Які виробники пропонують промислові секційні ворота з хвірткою та антикорозійним комплектом? Огляд пропозицій від «Брама маркет Львів» 1

Автоматичні ворота для складу часто оснащуються додатковими опціями: дистанційним та віддаленим керуванням, механізмами з підвищеним експлуатаційним потенціалом, декоративними елементами, склінням, дверима. Підйомні секційні конструкції зносостійкі, зручні та безпечні завдяки використанню високоякісних матеріалів та інноваційних технологій. Вони можуть використовуватися на СТО та мийках, складах, цехах, автосалонах, логістичних центрах.

Які складські ворота з сендвіч-панелі оснащуються врізною хвірткою та антикорозійним комплектом?

Секційні конструкції – найкраще рішення для оформлення в’їзду на підприємство. Вони виготовляються з різними дизайнами та технічними характеристиками. Додаткові аксесуари та системи дозволяють досягти необхідної функціональності обраного рішення. Наприклад, литовський завод Ryterna пропонує електричні ворота з хвірткою та антикорозійним комплектом у якості опцій. Прохідні двері у секційному полотні забезпечують вільний рух співробітників без необхідності постійного підняття стулки.

Які виробники пропонують промислові секційні ворота з хвірткою та антикорозійним комплектом? Огляд пропозицій від «Брама маркет Львів» 2

Оснащення ж антикорозійним комплектом актуально при виготовленні воріт для автомийки, де на метал постійно впливають агресивні хімічні речовини та підвищена вологість. Таким чином, в’їзна система буде протягом усього експлуатаційного терміну захищена від утворення іржі. В антикорозійному пакеті від Ryterna представлені осі для роликів, петлі та троси з гальванізованої міцної сталі.

Інші корисні опції для встановлення на утеплені ворота на завод

Бренд Ryterna та відомі світові виробники пропонують оснащувати стулку панорамними панелями та віконцями різної форми для природного освітлення робочого простору. Стандартні сендвіч-панелі можна замінити на більші, наприклад 60 й навіть 80 мм товщиною. Часто замість стандартного торсіонного механізму встановлюються посилені петлі зі збільшеним робочим ресурсом. Деякі моделі у стандарті надаються з автоматикою, інші комплектуються підходящим електроприводом за бажанням. З популярних аксесуарів для підвищення безпеки особливим попитом користуються сигнальні лампи, фотоелементи, пульти дистанційного керування. Польський завод Wisniowski пропонує оснащення фірмових конструкцій: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-promyslovi сенсорами руху, склінням різного типу, бар’єрами безпеки, вентиляційними панелями. Також вироби бренду можуть мати одну з чотирьох структур поверхні та будь-який колір з декількох каталогів, зокрема RAL.

Які виробники пропонують промислові секційні ворота з хвірткою та антикорозійним комплектом? Огляд пропозицій від «Брама маркет Львів» 3

Де замовити підйомні ворота на виробництво з встановленням у Львові?

Для підбору оптимального рішення та додаткових опцій необхідно враховувати особливості приміщення та навколишнього середовища, включаючи клімат й  вплив зовнішніх факторів. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Львів» допоможуть знайти найбільш підходящу під умови експлуатації конструкцію, що відповідає індивідуальним запитам клієнтів. Також буде запропонований оперативний та якісний монтаж в’їзної системи. Крім того, клієнтам доступні вигідні знижки. Отримати їх на всі категорії товарів можна під час оформлення замовлення у виставкових салонах по Україні. Львівський шоу-рум розташований на вул. Городоцькій, 286 Б.

Отримати консультацію з будь-якого питання можна за номерами: (050) 160-46-11, (067) 112-18-69. Крім в’їзних систем, можна замовити металеві паркани для будинку як окремий елемент або комплексну огорожу.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: