fbpx

Якісне харчування дітей: на Івано-Франківщині перевірять 320 шкіл

Суспільство 11:45, 28.01, 2020

На Прикарпатті проконтролюють організацію якісного харчування учнів у школах області. Про це йшлося під час селекторної наради в Івано-Франківській ОДА.

“Потрібно департаменту освіти і науки облдержадміністрації в тижневий термін визначити найкращі приклади такої організації. А саме: вказати ціну, якість, можливо, показати фотозвіт, де найкраще організовано харчування. 3 лютого доповісти на селекторній нараді”, – дав вказівку підлеглим Віталій Федорів, заступник голови Івано-Франківської ОДА.

Також запланували детальний аналіз якості харчування в усіх школах області.

“Маю на увазі меню, матеріальний стан харчоблоків, наявність посуду, посудомийних машин, холодильних шаф. До 31 січня включно надати пропозиції, спрямовані на покращення по кожній школі, в департамент освіти і науки”, – відзначив Федорів.

Покладаються на батьківські комітети шкіл області – у випадку критичних зауважень закликають звертатися до Держпродспоживслужби, пишуть Версії.

“В області ми разом з департаментом освіти розробили план заходів щодо покращення харчування. За результатами досліджень отримали невтішні результати щодо стану харчоблоків. Ми провели паспортизацію всіх харчоблоків. І на місцях всі знають свої проблеми. В бюджетах на 2020 рік приблизно закладено 10.09 мільйона гривень на покращення харчоблоків. Другим важливим моментом в плані заходів стало врахування при закупівлі продуктів харчування вимог щодо безпечності, а не лише цінова політика. З державного бюджету виділена освітня субвенція – 400 мільйонів гривень. При фінансуванні місцевою громадою відповідного відсотка”, – розповів Роман Гурський, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

У Держпродспоживслужбі заявили, що можуть здійснювати перевірку навчальних закладів, якщо батьки будуть безпосередньо звертатися як фізичні особи. В цьому році заплановано 320 перевірок шкіл.

“Використання напівфабрикатів сумнівної якості, особливо птиці, курятини, прошу взяти під свій особистий контроль. Перевірки здійснюйте по всій суворості закону”, – додав Віталій Федорів.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: