fbpx

Якість, доступність та широкий асортимент – це про Strikeshop

Суспільство 12:47, 17.06, 2023

Військовий одяг, взуття та предмети тактичного спорядження мають попит не лише серед військових та страйкболістів, але й використовуються туристами, спортсменами та просто поціновувачами активного відпочинку. Асортимент товарів тактичного спорядження в https://strikeshop.com.ua/ дозволяє повністю покрити запит і потреби покупця в цьому сегменті.

Клієнти магазину – це люди, які цінують комфорт, функціональність та якість речей. Тому основною місією команди Strikeshop є забезпечення комфорту при перебуванні в складних умовах та під час виконання військових завдань. Основними критеріями, якими керується команда при забезпеченні асортименту, є:

 • багатофункціональність окремих категорій товарів,
 • високоякісні матеріали одягу та інших предметів,
 • унікальність продукту та його практичність,
 • сучасний дизайн товару,
 • використання інноваційних технологій при виробництві.

Керуючись цими принципами, магазин Strikeshop є офіційним представником в Україні таких брендів Specna Arms, Armored Claw та Mactroniс. Крім того, ведеться активна співпраця з Pyrosoft, M-TAC, SKIF, Global Vision та Pyramex, що дозволяє пропонувати покупцю лише найвищу якість за лояльною ціною.

Пропозиція, яка підтверджена попитом

Магазин Strikeshop на ринку з 2010 року, що дозволяє з впевненістю заявити, що асортимент представлених товарів повністю відповідає запитам та потребам покупців. Широкий вибір військового, тактичного одягу та спорядження, представлений в магазинах Strikeshop у Львові, Коломиї, Івано-Франківську та Дніпрі, повністю відповідає запиту як військових, так і страйкболістів.

Варто відзначити, що Strikeshop – це клієнтоорієнтована компанія, яка має індивідуальний підхід до кожного покупця та працює на свою репутацію. Саме вона допомагає нам ставати краще та бути впізнаваними.

Що саме ми пропонуємо

Якщо ви в пошуках військового одягу, взуття, якісного тактичного спорядження та елементів захисту зору та слуху, тоді вам точно потрібно завітати до магазину Strikeshop. Серед представленого асортименту товарів завжди можна підібрати:

 • страйкбольну зброю всіх можливих видів,
 • військову форму, взуття та захисні головні убори,
 • трекінгове і тактичне спорядження,
 • акумулятори та інші аксесуари для стрільби,
 • плитоноски, підсумки,
 • рюкзаки та сумки.

Для тих, кому вперше доводиться про нас чути, варто зазначити, що майже вся команда Strikeshop є безпосередніми учасниками страйкбольних ігор. Страйкбол – це військово-тактична гра, яка імітує бойові дії, дозволяє вивчити тактику супротивника на полі бою, навчитися вправлятися з різними видами зброї та відчути на собі всю атмосферу військових дій. Саме тому нам добре відомі всі нюанси, тонкощі та деталі, яких варто дотримуватися при пошуку і вже пропозиції клієнту певних видів товару. Це дозволяє нам не лише пропонувати якісний товар, а й відповідати на всі питання, що цікавлять покупця.

Умови покупки товару та акції

Магазин Strikeshop повністю несе всю відповідальність згідно із законодавством України «Про захист прав споживачів».

Зручність покупок в онлайн-магазині підтверджується оперативною реакцією менеджерів, які зв’язуються з покупцем впродовж короткого періоду часу для уточнення всіх деталей та надання додаткової консультації, якщо така необхідна. В магазині постійно діють знижки на певні позиції товарів. Кожного тижня змінюється акційний перелік товарів, що дозволяє придбати бажаний продукт за більш помірною вартістю. Для військових, учасників АТО, працівників силових структур та лікарів постійно діють знижки -10%. Чекаємо вас також в наших магазинах, розташованих в таких містах України: Львів, Коломия, Дніпро та Івано-Франківськ.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: