fbpx

Який холодильник вибрати

Суспільство 12:43, 06.11, 2020

Дізнайтеся, як купити надійний, тихий і енергоефективний агрегат, який збереже якість продуктів і впишеться в інтер’єр. Холодильник lg ga b379slul один з найпопулярніших серед користувачів. 

1. Врахуйте габарити

Перед походом в магазин визначтеся з місцем для свого майбутнього холодильника – від цього буде залежати тип моделі. Виміряйте п’ятачок доступного простору за допомогою рулетки. Запишіть довжину, ширину і висоту. Переконайтеся, чи вистачить місця для відкривання дверцят, перевірте, чи є поряд розетка.

Який холодильник вибрати 1

2. Визначтеся з видом і компонуванням

Холодильники бувають одно-, дво- і багатокамерними. Перші складаються тільки з холодильної камери. Іноді всередині, за тими ж дверима, є невелика морозильна полиця. Висота однокамерного холодильника, як правило, не перевищує 150 см, ширина і глибина – до 60 см.

Вони мають незалежні один від одного холодильну і морозильну камери. Перша призначена для зберігання продуктів при температурі 5-8 ° С, друга – для заморозки.

Потужність морозилки позначається сніжинками. Одна сніжинка: температура близько -6 °С, продукти можна зберігати тиждень. Дві сніжинки: температура -12 °С, їжа спокійно пролежить місяць. Три і більше сніжинок говорять про те, що в морозилці -18 °С і продукти можуть зберігатися там до року.

Двокамерні холодильники бувають:

  1. З верхньою морозильною камерою («топ»). Їх глибина і ширина – 60 × 60 см, висота від 1,5 до 2,5 м. Мають містке холодильне відділення і доступні за ціною, з недоліків – маленька морозилка і застарілий дизайн.

  2. З нижньою морозильною камерою («комбі»). Габарити приблизно ті ж. Відрізняються великою морозильною камерою і тим, що їжа в холодильнику розташовані на рівні очей. Мінуси – преміальні моделі коштують дорого, навантажені їжею ящики морозилки важко висувати, пластик часто ламається.

  3. French Door (французькі двері). Такі моделі припускають широку (від 70 см) морозилку внизу і двостулкову холодильну камеру зверху. Хороші тим, що і холодильне, і морозильне відділення мають достатній обсяг, а продукти зручно групувати по сторонах і відкривати тільки одні дверцята.

  4. Side-by-Side (американська модель). Холодильна і морозильна камери розташовані пліч-о-пліч. Ширина таких холодильників може доходити до 120 см. По висоті і глибині вони, як правило, такі ж, як «топ» і «комбі». До плюсів відноситься великий обсяг і можливість оцінити вміст холодильника і морозилки одним поглядом. З мінусів – висока ціна і багато займаного місця на кухні.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: