fbpx

Євген Клопотенко покаже у Франківську "Нове шкільне харчування"

Суспільство 11:24, 16.09, 2019

Завтра кулінарний експерт Євген Клопотенко відвідає Івано-Франківськ. У рамках візиту він проведе лекцію-мотивацію і практичне заняття зі студентами Коледжу ресторанного сервісу і туризму.

У школах №1 та приватній школі-садку “Перша ластівка” Євген Клопотенко презентує проєкт “Нове шкільне харчування” для представників міста та області.

Голова ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна розповіла про програму візиту Клопотенка, який на Франківщині буде вперше.

Євген Клопотенко покаже у Франківську "Нове шкільне харчування" 1

Зазначимо, в Івано-Франківську почали готувати за збірником Євгена Клопотенка гімназії №2 і №3, Угорницька школа та школа-ліцей №23.

Нагадаємо, у травні цього року активістки ГО “Мами Прикарпаття” після чергової ревізії шкільної їдальні взялися за впровадження програми “Нове шкільне харчування”, оскільки вона вже має схвальні відгуки.

“Процес змін можливий лише у тому випадку, якщо підприємець, батьки та директор школи спільно будуть працювати над цим, – наголосила Вершиніна. – Цей проєкт не лише вчить краще готувати, а підвищення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах. Івано-Франківськ вже зробив перші кроки у цьому напрямку”.

Читайте також: У франківській школі №7 показали, як оновилося меню в їдальні

Директорка школи-садка “Перша ластівка” Тетяна Мірошниченко представляє міжнародний проєкт, який популяризує здоров’я дітей, у тому числі здорове харчування. У школі вже почали впроваджувати нове харчування і мають власні відгуки.

“Дітей підкуповують не тільки смакові якості страв, а й їх назви”, – каже Мірошниченко. Запевняє, що успішний навчальний процес може бути лише в здорових дітей. “Ми з батьками на одній стороні барикад. Якщо діти будуть здорові, ми отримаємо здорову націю”, – переконана Мірошниченко.

Протягом літа у “Першій ластівці” вдалося оновити обладнання у шкільній їдальні. Це дозволить значно краще зберігати корисні властивості страв. За словами Мірошниченко, наразі провели переговори з департаментом освіти і науки, щоб забезпечити оновлення обладнання на шкільних їдальнях. Жінка каже, що без відповідного обладнання навіть страви Клопотенка не зможуть отримати бажаного смаку та зберегти корисні властивості продуктів.

ГО “Мами Прикарпаття” запрошують батьків до зустрічі з кулінарним експертом та долучатися до впровадження проєкту у школах.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: