fbpx

ЮНІСЕФ підтримає екологічні проєкти молоді

Суспільство 12:50, 23.11, 2020
НА ФОТО: Unsplash.com

Молоді українці можуть презентувати свої екологічні проєкти у програмі UPSHIFT Україна, яку втілює Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова».

Конкурсний відбір пройде у форматі онлайн та підтримає екоінновації. За допомогою досвідчених менторів команди молоді у віці від 14 до 21 року зможуть створити власні проєкти та отримати фінансування від ЮНІСЕФ на суму до 60 тис. гривень.

Новий конкурсний відбір, що став можливим за фінансової підтримки ING Bank, присвячений зміні клімату та захисту навколишнього середовища. Він має на меті підтримати молодіжні проєкти у сфері відповідального споживання, повторного використання (upcycle/reuse), енергоефективності та енергозбереження, сортування сміття, озеленення, захисту екосистем, забруднення довкілля, «зеленого» транспорту, тощо.

«Ми запустили програму UPSHIFT в Україні у 2018 році, і раді оголосити про наш 20-й конкурсний відбір. За два роки роботи ми навчили більш як 750 молодих людей і  підтримали близько 100 молодіжних проєктів з різної тематики. Цього разу ми вирішили сфокусуватися на проблемі кліматичних змін і вперше проводимо відбір проєктів з цієї тематики для підлітків та молоді з усієї України. Ми сподіваємося, що молоді люди запропонують нові технологічні та креативні способи вирішення важливих для своєї громади проблем», – заначила Лілія Любомудрова, координаторка програм ЮНІСЕФ із розвитку молоді.

UPSHIFT Україна підтримує підлітків та молодь, в тому числі з найбільш соціально вразливих категорій, щоб допомогти їм стати агентами позитивних змін. Програма поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Такий всебічний підхід дає молоді навички та ресурси, щоб в командній роботі визначити проблеми своїх громад та запропонувати їм інноваційні рішення.

Після навчального етапу молодіжні команди змагаються за фінансування, щоб втілити  ініціативи у життя. Участь у програмі UPSHIFT дозволяє молодим людям отримати та застосувати професійні навички роботи в команді, аналізу проблем, критичного мислення чи управління проєктами.

Всі навчальні тренінги програми UPSHIFT відбуватимуться онлайн, а запропоновані проєкти можуть втілюватися як онлайн, так і офлайн.

Прийом конкурсних заявок триває до 29 листопада. Більше інформації та форма для реєстрації тут

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: