fbpx

Юрій Дерев’янко привітав хор "Феліціо" з 20-річчям

Суспільство 17:20, 18.06, 2019

Вони співають, аби робити людей щасливішими. Відомий далеко за межами України хор «Феліціо»з Надвірної відсвяткував свій 20-річний ювілей. Справжнє театралізоване дійство розгорнулось на сцені Івано-Франківського національного акдемічного облмуздрамтеатру ім. Івана Франка.

НА ФОТО: Юрій Дерев'янко вітаї хор "Феліціо"

Тут лунали грецькі, григоріанські наспіви, піснеспів із Львівського рукописного Ірмологіона 1680 року, щирі молитви та твори у супроводі Академічного камерного оркестру “Harmonia Nobile”.

Неабияк потішили усіх присутніх стародавні гуцульські колядки, які й зробили Феліціо знаними на увесь світ.

А на завершення святкового концерту – в’язанка гуцульських весільних мелодій.

Глядацький зал зібрав чимало друзів колективу. Від них – щирі вітання.

 «Можна бути в столиці провінціалом і в селі елітою. Це колектив столичного елітного європейського рівня. Хоровий колектив, який є вже сьогодні, є моїм улюбленим. Дякую вам», – каже директор, художній керівник драматичного театру імені Івана Франка Ростислав Держипільський.

Серед давніх друзів – народний депутат України, лідер партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко. Ось вже понад десять років поспіль він усіляко підтримує колектив.

«З днем народження і хай вам щастить! Я за те, щоб підтримували такі колективи, щоб долучалось все більше людей. Адже ви отримаєте задоволення від того, що робите», – сказав Юрій Дерев’янко.

Юрій Дерев’янко привітав хор "Феліціо" з 20-річчям 1

Не приховують емоцій і глядачі, які жваво обговорюють почуте та побачене.

 «Слів в мене немає, відпочили, дві години пройшли на одному диханні», – говорить глядачка Іванна.

«Вийшли з залу з дуже позитивними емоціями. Вражені постановкою цього дійства – нестандартний підхід як на хор. Почали оригінально і закінчили безподобно», – додає глядач Володимир.

Назва «феліціо» в перекладі – щасливі разом! За 20 років, розповідає художній керівник колективу Наталія Байдак, тут співало понад дві сотні людей. І не завжди ті, що мають музичну освіту.

«Я би дуже хотіла, аби люди ближче ставали до Бога. Щоб люди любили одне одного. Щоб підтримувала так, як сьогодні нас стільки глядачів», – говорить Наталія Байдак.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: