fbpx

З 1 березня у Франківську розпочинається прийом заявок на конкурс проєктів та програм

Суспільство 13:42, 21.02, 2023

Протягом березня в Івано-Франківську триватиме прийом заявок на міський конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства у 2023 році, інформує пресслужба міської ради.

Подавати заявки можуть:

  • громадські та благодійні організації міської громади;
  • громадські та благодійні організації при закладах та установах культури міської громади;
  • громадські та благодійні організації при дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міської громади;
  • ОСББ, будинкові, вуличні та квартальні комітети, житлово-будівельні кооперативи, що діють на території міської громади;
  • мешканці багатоквартирних будинків міської громади, що отримали дозвіл виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на від’єднання житлового будинку від систем (мереж) централізованого опалення в цілому.

Конкурс проводиться на умовах співфінансування проєктів та програм за формулою: 70 % кошти міського бюджету + 30 % кошти учасника конкурсу.

Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проєктів та програм громадських та благодійних організацій для 1 заявника – 50 тис. грн.

Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проєктів та програм громадських та благодійних організацій при закладах та установах культури для 1 заявника – 40 тис. грн.

Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проєктів та програм громадських та благодійних організацій при дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах для 1 заявника – 100 тис. грн.

Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проєктів та програм ОСББ, будинкових, вуличних та квартальних комітетів, житлово-будівельних кооперативів для 1 заявника:

  • для будинків поверховість від 1 до 4 поверхів – 70 тис. грн;
  • для будинків поверховість від 5 і більше – 105 тис. грн.

Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проєктів та програм мешканців багатоквартирних будинків для переходу на індивідуальне опалення (модернізація, реконструкція загальнобудинкових мереж газопостачання) для 1 заявника – 140 тис. грн.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу та бланки для підготовки проєктної заявки можна завантажити на сайті.

Проєкти та програми на участь у конкурсі потрібно надсилати на електронну скриньку konkurs.if@ukr.net, з 01.03.2023 року до 30.03.2023 року 17.15 год.

За більш детальною інформацією звертайтеся в Секретаріат Івано-Франківської міської ради – вул. Грушевського, 21, каб. 405, тел.: 55-21-07, 55-20-04, 097-67-163-85.

Пріоритетними вважаються проєкти та програми волонтерського спрямування.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: