fbpx

З 1 серпня готівковий проїзд у комунальному транспорті Франківська коштуватиме 6 гривень

Суспільство 10:42, 21.07, 2020

В Івано-Франківську запроваджують нові тарифи та способи оплати проїзду в комунальному громадському транспорті.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради з 1 серпня 2020 року вартість готівкової оплати проїзду збільшується до 6 грн.

Однак електронні способи оплати проїзду комунальним транспортом будуть дешевшими, інформує пресслужба міської ради.

Проїзд за новою транспортною карткою «Галка» залишається на рівні 4 грн. Цю картку можна придбати у газетних кіосках міста та до 1 серпня у водіїв комунального транспорту.

Студентська «Галка» передбачатиме 2 грн оплати за проїзд, а учнівська «Галка» буде безкоштовною. Студентська та учнівська картки будуть іменними та видаватимуться навчальним закладам відповідно до реєстрів.

Інші способи електронної оплати проїзду, а саме SMS-оплата, QR-оплата та Bluetooth-оплата, інструкції до яких розміщені у транспортних засобах, передбачають 5 грн за проїзд.

Також 5 грн коштуватиме проїзд при оплаті звичайною безконтактною банківською карткою, якою можна буде скористатися у терміналі оплати безпосередньо в автобусі чи тролейбусі.

Комунальне підприємство «Електроавтотранс» закликає мешканців міста звернути увагу на введені зміни та вибрати для себе найоптимальніший спосіб оплати проїзду.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: