fbpx

З 1 січня підвищили стипендії: скільки платитимуть студентам

Суспільство 17:36, 03.01, 2022

В Україні із 1 січня 2022 року підвищили стипендії для студентів. А також для переможців освітніх конкурсів-учнів загальноосвітніх закладів.

Набрала чинності відповідна постанова КМУ.

Бакалаврам, спеціалістам та магістрам тепер платитимуть 2000 гривень на місяць, підвищена стипендія зросла з 1660 до 2550 гривень.

Студенти технікумів, ліцеїв, коледжів будуть отримувати звичайну стипендію в розмірі 1510 гривень на місяць, а підвищену – у розмірі 1930 гривень.

Студентам професійних технічних училищ виплачуватимуть стипендію у розмірі 1250 гривень на місяць. Раніше платили 490 гривень.

Також підвищили розмір академічної стипендії Президента України та іменних і академічних стипендій, заснованих Кабінетом Міністрів України. Так, для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти президентська стипендія зросла до 2750 гривень на місяць. А для для студентів закладів вищої освіти, наукових установ, які здобувають освітній або освітньо-професійний ступінь “молодший бакалавр”, освітні ступені “бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр”, – до 4400 гривень на місяць.

Збільшили стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів: учасникам – 2600 гривень на місяць; призерам – 2950 гривень на місяць.

Розмір стипендії Президента України переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка також зріс: для учнів закладів загальної середньої освіти – 1420 гривень на місяць; для студентів – до 3800 грн.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: