fbpx

З досвіду Югославії: франківський Карітас запрошує на відновлення батьків із дітьми, які пережили бойові дії

Суспільство 20:31, 05.05, 2022
НА ФОТО: фото - Карітас - Івано-Франківськ, Фейсбук

Благодійна організація Карітас-Івано-Франківськ оголосила реєстрацію на Психологічний інтенсив “Дитина і війна: навчання технік зцілення”

“Запрошуємо на заняття дітей, які разом з батьками були вимушені покинути рідні домівки через бойові дії та знайшли прихисток в Івано-Франківську. Програма “Діти і війна: навчання технік зцілення” була розроблена колективом фахівців міжнародної організації CHILDREN AND WAR FOUNDATION первинно для організації психологічної допомоги дітям в часі війни на території колишньої Югославії. У контексті війни в Україні цей підхід вже апробований в часі подій 2014 року та дає можливості надати у швидкі терміни грамотну психологічну допомогу потребуючим того дітям та родинам”, – пояснюють організатори.

Для кого? Якщо дитина пережила стрес, була свідком бойових дій, почувається тривожною, ділиться з вами травмуючими спогадами, має тривожний сон.

На заняттях будуть:

Вчитися технікам зцілення та відновлення, розслаблення та релаксації;

Працювати зі спогадами, образами, переживаннями, емоціями в цікавий спосіб;

Вчитися підтримувати себе та інших;

За допомогою різних психологічних вправ та матеріалів вчитися працювати з думками, відчуттями.

Заняття проводять кваліфіковані тренерки-психологині, які прошли навчання за методикою “Діти та війна: навчання технік зцілення”.

Для дітей віком від 8 до 18 років. Тривалість одного заняття – півтори години. Заняття проходитимуть в комфортних групах – 6-10 дітей, з урахуванням вікової категорії.

Заняття відбуваються раз на тиждень по понеділках о 16.00 годині. Обов”язкове відвідування дитиною всіх 5 занять!

Що потрібно для участі батькам:

один з батьків обов’язково має відвідати 2 зустрічі для батьків: вступну та заключну; в ході цих зустрічей батьки не тільки отримують підтримку для себе, але й навчаться принципів підтримки дітей на шляху зцілення та розуміння, за чим слідкувати у їхньому стані та коли в разі потреби необхідно звертатися за більш спеціалізованою допомогою.

Також під час зустрічей проведуть діагностику у формі невеличкого опитування та допоможуть порадами, як допомогти дитині в певному випадку, дадуть відповіді на хвилюючі питання.

Заняття відбуваються за адресою вулиця Чорновола, 7, готель “Станіславів”. Участь безкоштовна!

Реєстрація за посиланням По мірі формування груп з учасниками телефоном зв’яжуться фахівці та узгодять всю інформацію про відвідування занять.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: