fbpx

З Прикарпаття депортували азербайджанця та грузина

Суспільство 13:05, 20.09, 2019

Співробітники УСБУ та Управління міграційної служби на території Івано-Франківської області виявили двох іноземців, які певний час ухилялися від виконання судового рішення про примусове повернення у країну походження.

37-річного незаконного мігранта з Азербайджану відразу допровадили до суду, повідомляє пресслужба Державної міграційної служби України.

Розглянувши позов УДМС в області про адміністративне правопорушення іноземця, суд ухвалив рішення про його примусове видворення з України з подальшою забороною в’їзду протягом найближчих 5 років. Для забезпечення примусового видворення правопорушника працівники міграційної служби і поліції супроводили громадянина Азербайджану до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.

Окрім цього, працівники міграційної служби та поліції забезпечили виконання іншого рішення суду про примусове видворення 33-річного громадянина Грузії. Декілька днів тому іноземний громадянин звільнився з виправної колонії, розташованої на Івано-Франківщині. Чотири роки тому він був засуджений за вчинення в Україні низки грабежів і крадіжок. Під час перебування у місцях позбавлення волі засуджений зарекомендував себе людиною, не схильною до законослухняності. На цей час він втратив законні підстави перебувати на території України, відтак його було примусово видворено за межі України в одному з пунктів перетину державного кордону. Цій особі заборонено відвідування України на 5 років.

«Нещодавно у взаємодії з правоохоронними органами ми проводили спеціальні заходи оперативно-профілактичного характеру під умовною назвою «Мігрант», – повідомив представникам ЗМІ начальник УДМС України в Івано-Франківській області Сергій Саїв. – Однак робота з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері триває щодня і без часових рамок. Реалії засвідчують, що і сьогодні, і завтра роботи на цьому напрямку вистачатиме. І це природно. Адже що більшою є кількість іноземних громадян, які з тих чи інших причин перебувають в Україні, то більшою є ймовірність порушень нашого національного законодавства про правовий статус іноземців, хоча й не завжди з прямим умислом.

Цьогоріч на території Івано-Франківщини виявлено та притягнуто до відповідальності понад 200 іноземних громадян, які порушили правила перебування в Україні. Щодо кожного другого незаконного мігранта судами прийнято рішення про примусове повернення до країн їхнього походження або в треті країни, натомість 13 осіб вже покинули Україну або зроблять це найближчим часом у статусі примусово видворених».

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: