fbpx

З Прикарпаття на строкову службу відправили понад дві сотні призовників

Суспільство 10:04, 06.11, 2020

З початку осінньої призовної кампанії до лав Збройних Сил України та інших військових формувань зі збірного пункту Івано-Франківського обласного військового комісаріату було відправлено 208 призовників, що становить 50% від планового завдання.

Всім призовникам безкоштовно проводиться тестування на виявлення COVID-19. Забір крові для IFA-тестів буде проводитися за день до відправки у районах, а у разі виявлення позитивних результатів – проводиться ще й ПЛР-тест, йдеться на сторінці Івано-Франківського обласного військового комісаріату.

Осінній призов на військову строкову службу розпочався першого жовтня і триватиме до кінця грудня 2020 року. З Прикарпаття на строкову військову службу відправлять 415 призовників.

Термін проходження військової строкової служби для осіб з вищою освітою – один рік, для осіб без вищої освіти – півтора року. Військовослужбовці строкової служби до участі в операції Об’єднаних сил (ООС) на сході країни не залучаються. Призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, забов’язані прибути до призовної дільниці у строк, зазначаний у повістці.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: