fbpx

З Прикарпаття видворять двох іноземців, що відбули покарання за убивство та грабежі

Суспільство 17:29, 18.09, 2023

Цими днями працівники міграційної служби ухвалили рішення про примусове видворення з України двох іноземців. Обидва з однаковою історією перебування в Україні: легальний в’їзд, вчинення особливо тяжкого чи тяжкого кримінального правопорушення, засудження і покарання у вигляді позбавлення волі.

Про це повідомили в міграційній службі Івано-Франківської області.

Зокрема, йдеться про 55-річного громадянина Республіки Узбекистан (відбув 15-річний термін ув’язнення за вчинення убивства) і 67-річного громадянина Республіки Вірменія (10 років позбавлення волі за вчинення грабежів).

“Щойно в іноземців завершився термін відбування покарання, як УДМС в Івано-Франківській області оперативно ухвалило рішення про їх примусове видворення з України”, – йдеться в повідомленні.

Наразі цих осіб доправлено у пункт тимчасового перебування іноземців з метою їх ідентифікації (забезпечення проїзними документами) і здійснення подальших заходів з виконання процедури видворення у країну походження чи в треті країни. Крім того, ухвалено рішення про те, що ці іноземці щонайменше 5 років не матимуть можливості в’їхати на територію України.

З початку цього року в Івано-Франківській області виявлено 95 іноземців з неврегульованим статусом.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: