fbpx

За сприяння команди "За майбутнє" у Назавизові завершили ремонт дороги

Суспільство 21:11, 05.10, 2020

За сприяння команди “За майбутнє” на Прикарпатті продовжують відновлення автошляхів. У селі Назавизів Надвірнянського району завершили ремонт дороги державного значення Т-09-06 Івано-Франківськ — Надвірна. 

“Зробили його за кілька тижнів, – каже лідер ПП “За майбутнє” на Івано-Франківщині Олександр Шевченко. – Підсобила погода і відповідальна робота працівників фірми ПБС. Завдання було серйозне. Особливість цієї ділянки дороги в тому, що через відсутність водовідведення вода з городів та приватних помешкань стікала прямо на дорогу – її основа руйнувалася. Тому почали з нуля: водовідведення, чищення і встановлення колекторів. А вже відтак компанія ПБС повністю підняла дорожнє покриття і здійснила складний технологічний процес. Спільними зусиллями працівників ПБС та громади с. Назавизів досягли великого успіху: нині свято – є дорога! Хай вона буде благословенною для кожного!”.

ремонт дороги в Назавизові

“Це бездоріжжя паралізувало наше життя, – розповідає Мирон Дунець, старійшина села Назавизів, колишній голова сільської ради 3 скликань. – Багато років свого життя я боровся за цю дорогу, скільки сил і паперу пішло на кожен клаптик асфальту! І то – до першого дощу. А сьогодні тут – Європа!”.

Володимир Бигар, головний інженер ТОВ ПБС, про роботу на цій ділянці дороги розповідає: “Зробили чимало: відновили водовідведення, поставили зливні решітки через кожні 50 м, підняли і покращили дорожнє покриття, зміцнили основу методом холодного ресайклінгу, влаштували два шари асфальтобетону. Також з двох сторін дороги влаштували пішохідні доріжки, нанесли розмітки фарбою.”

Команда “За майбутнє” переконана, що дорогу в кожному селі та місті Прикарпаття можна зробити за три роки.

відремонтували дорогу Івано-Франківськ - Надвірна

“Карпати відкриті для туристів, – каже кандидат у депутати до Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук. – Але без доріг не буде ні розвитку громад, ні інфраструктури, ні економіки. Тому нова дорога у Назавизові – це дорога в майбутнє, тим більше що це село – фактично “ворота в Карпати”.

Кандидатка у депутати до Івано-Франківської обласної ради Тетяна Пришляк зазначає: “Мене як мешканку району тішить така переміна. Дуже добре, що нарешті у нас буде гарна дорога європейського зразка. А ще відрадно, що подбали не тільки про водіїв і пасажирів, а й про пішоходів. Зробили тротуари – тепер кожна мама може спокійно відправляти дитину до школи. Бо ж безпека – понад усе!”  

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: