fbpx

Залужний: усі, хто планує виїзд за межі області, мають взяти дозвіл у ТЦК

Суспільство 16:10, 05.07, 2022

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний звернувся до призовників та військовозобов’язаних з приводу інформації щодо заборони на виїзд з місця проживання без дозволу військкомату.

“Нагадую, триває війна. Ви потрібні своїй державі! Всі, хто досі не стоїть чи не поновився на військовому обліку, мають це зробити. Ті з вас, хто планує виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл у ТЦК.

Жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб упродовж найближчих днів з боку військового командування не надавалося”, – звернувся Залужний.

Також він оприлюднив Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання.

Згодом представник Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України полковник Олександр Хлись в етері національного телемарафону уточнив:

“Якщо в межах області — не треба. Якщо в межах міста Києва та Київської області — теж не треба. Якщо людина виїжджає за межі області, вона має прибути до керівника ТЦК, уточнити свої дані й отримати такий дозвіл”, – зазначив офіцер.

Крім того, він нагадав, що відповідні норми законодавства України діють давно та у зв’язку з поверненням великої кількості чоловіків до своїх домівок виникла потреба в актуалізації облікових даних військовозобов’язаних для розуміння можливостей мобілізаційного ресурсу.

Охочим отримати дозвіл на виїзд потрібно заповнити клопотання з проханням надати дозвіл на виїзд за межі місця проживання:

Залужний: усі, хто планує виїзд за межі області, мають взяти дозвіл у ТЦК 1

Також головнокомандувач показав, як має виглядати дозвіл для виїзду:

Залужний: усі, хто планує виїзд за межі області, мають взяти дозвіл у ТЦК 2

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: