fbpx

Залужний відзначив 29 медиків Прикарпаття

Суспільство 15:20, 31.08, 2023

29 медиків Франківщини отримали грамоти від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Нагородили тих, хто займається реабілітацією військових.

Медикам урочисто вручили відзнаки від головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного – грамоти за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам.

“Допомагати військовим і державі само собою приємно. А чути слова вдячності від наших героїв і знати, що держава нас також цінує, — це подвійна радість”, — діляться враженнями терапевтки госпіталю ветеранів війни міста Коломия Богдана Мельник і Олександра Лесик.

Колеги працюють у реабілітаційному відділенні, займаються відновленням втрачених функцій військових: займаються з пацієнтами на тренажерах, вчать вправлятися з протезами.

Олександра Лесик розповіла свою історію військового із травмою спинного мозку, якого їй вдалося “поставити на ноги”.

“Його до нас привезли лежачим. Через деякий час реабілітації він зміг сам пересуватися на колісному кріслі. Потім волонтери передали для нього електричне колісне крісло. І наразі він реабілітується в Норвегії. Знаємо, що справи у нього з кожним днем все краще”, — розповідає терапевтка.

Деякі лікарі навіть після виписки підтримують дружні стосунки зі своїми пацієнтами. Наприклад, фізичний терапевт ОКЛ Роман Лісовський досі спілкується з військовим, який після лікування повернувся на фронт:

“Недавно хлопець, який поступив з неробочою стопою, скинув мені відео, де він знову бігає на передовій”, — пригадує терапевт.

Лікар Роман Лісовський також відзначений Залужним.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: