fbpx

Запровадити щомісячні виплати родинам полеглих, – обласна рада звернулася до Дмитра Разумкова

Суспільство 13:35, 20.09, 2019

На сьогоднішній сесії Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до голови Верховної Ради України про врегулювання надання матеріальної допомоги членам родин загиблих, померлих та безвісти зниклих учасників АТО-ООС.

Питання винесли на сесію Івано-Франківської обласної ради з подачі прикарпатських ветеранів. Про це повідомив один з авторів звернення, депутат Олександр Левицький. 

Виступаючи перед рештою депутатів облради, він наголосив, що всі, хто заплатив життям у теперішній українсько-російській війні на сході, заслуговують на повагу всієї держави, а їхні родини – на державну підтримку.

Підтримка сімей полеглих бійців є різною не тільки в різних областях країни, а й в межах Івано-Франківщини. Так, у місті Франківську сім’ям загиблих в АТО-ООС виплачують кожного місяця 2007 грн допомоги з місцеого бюджету. В районах родини отримують від 500 до 1000 грн у місяць, залежно від бюджету певної громади.

“Це призводить до дискримінації”, – зазначив Олександр Левицький. 

Оскільки допомога на місцевому рівні не забезпечує нормальних життєвих умов, родини загиблих у зв’язку з втратою годувальника повинні мати щомісяну державну допомогу, обґрунтовують автори звернення.

Її пропонують поширити на всі регіони і платити з державного бюджету. Йдеться про держпідтримку родин українських військових – загиблих, померлих та безвісти зниклих в АТО-ООС. 

Звернення прийняли більшістю голосів, адресували голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову – щоби врахувати при прийнятті бюджету-2020, та голові уряду Олексію Гончаруку.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: