fbpx

Зараз треба реєструватись на ЗНО, остаточне рішення буде в березні, — УЦОЯО

Суспільство 19:19, 08.02, 2021

Український центр оцінювання якості освіти рекомендує випускникам у 2021 році зареєструватися для участі в ЗНО попри можливість скасування ДПА.

Оскільки реєстраційні дані дають змогу реалізувати будь-яку форму оцінювання без перереєстрації, роз’яснили на сайті УЦОЯО.

Питання виникли через зареєстрований у Верховній Раді законопроєкт, яким пропонується звільнити випускників шкіл у 2021 році від обов’язкової державної підсумкової атестації.

УЦОЯО повідомляє, що спільно з МОН запропонували різні моделі проведення ЗНО у 2021 році з урахуванням епідемічної ситуації в Україні. Зокрема, було передбачено скасування обов’язкової державної підсумкової атестації у формі ЗНО для випускників. Але члени Комітету з питань освіти, науки та інновацій ВРУ ухвалили спільне рішення перенести розгляд цього питання на першу половину березня, коли можна буде доволі точно спрогнозувати епідеміологічну ситуацію на період проведення основної сесії ЗНО.

Випускникам шкіл порекомендували реєструватися на ЗНО та свідомо обирати перелік навчальних предметів для складання тестувань, а також уважно заповнювати реєстраційні форми.

«У реєстраційних даних кожний учасник вказує мету складання зовнішнього незалежного оцінювання (отримання результату ДПА, отримання результату ЗНО для вступу до закладу вищої освіти, отримання обох результатів). Це дозволить без перереєстрації учасників забезпечити реалізацію тієї моделі проведення ЗНО у 2021 році, яку обере держава», — роз’яснили в УЦОЯО.

Безкоштовно підготуватися до ЗНО можна на платформі ILearn.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: