fbpx

Завдяки проєкту DonorUA ArtProject на Прикарпатті донорами крові стали 340 людей

Суспільство 12:10, 22.05, 2023

Організований в Івано-Франківську DonorUA ArtProject тривав протягом двох тижнів і змотивував 340 людей приєднатися до донорського руху. Саме стільки нових реєстрацій відбулось у системі ДонорUA, де зручно планувати свої донації та допомагати людям.

«Цією виставкою ми через мистецтво хотіли і привернули увагу людей до донорства, адже це про життя, красу та культуру. Ми вдячні кожному, хто здає кров і популяризує цю норму», — наголосила засновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» Ірина Славінська.

Міжнародний фестиваль-конкурс DonorUA ArtProject поєднав мистецтво та донорство під гаслом «Донорство — це про життя». Цей проєкт набув загальноукраїнського масштабу — найкращі роботи, відібрані журі, вирушили у подорож країною. Виставка проїхала 15 обласних центрів, охопивши, за підрахунками, понад пів мільйона глядачів.

Здати кров в Івано-Франківську можна за адресою вул. Степана Бандери, 23 у Прикарпатському обласному центрі служби крові, а знайти усю необхідну інформацію щодо донорства — на сайті ДонорUA.

Проєкт DonorUA Art Project об’єднав мистецтво і донорство, аби донести сутність і важливість донорства крові, зруйнувати стереотипи й упередження. Спочатку був конкурс мистецьких робіт, за результатами якого і створено виставку «Донорство – це про життя». У 2021 році роботи вперше були представлені у Львові, протягом 2022 року виставка подорожувала іншими регіонами і з початком війни продовжила надихати людей на донорство.

Виставка мистецьких творів відбулася у 16 містах України. В Івано-Франківську виставку, яка проходила у ТЦ МЕНС Простір (вул Галицька, 201Г), відвідали понад 70 000 осіб.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: