fbpx

Докінчують дорогу "Івано-Франківськ — Надвірна", яку ремонтують з 2017-го

Суспільство 15:23, 01.05, 2020

У травні компанія “ПБС” береться завершити ремонт дороги “Івано-Франківськ — Надвірна”.

Компанія виграла тендер на ремонт дороги Т-09-06 Івано-Франківськ — Надвірна, а це означає, що буде продовжено ремонт усіх пропущених ділянок та влаштовано верхній шар асфальтобетону по всій протяжності автошляху, інформують на офіційній сторінці в мережі.

Працівники ТОВ “ПБС” уже приступили до налагодження водовідведення у селі Назавизів Надвірнянського району. Там промивають колектор, який повністю забився. Також встановлять новий колектор уздовж села.

Нагадаємо, що ремонт дороги у селі Назавизів свого часу був пропущений саме через необхідність налагодження водовідведення. Через поганий стік води дорога стала значно нижче рівня приватних помешкань, відповідно, уся вода затримується саме на проїжджій частині.

Після встановлення нового колектора беруться за ремонт дороги.

Проєктом передбачено влаштування основи щебенево-піщаною сумішшю 0-40, регенерацію методом холодного ресайклінгу та два шари асфальтобетонного покриття.

Також у планах доробити дорогу у селі Черніїв.

Крім цього, будуть встановлені зупинкові майданчики, бар’єрне огородження, нанесена розмітка фарбою.

Дорога Т-09-06 — найкоротший шлях, який сполучає Івано-Франківськ з Надвірною. Нагадаємо, ремонт цієї дороги почали ще у 2017 році. Тоді у нижньому шарі асфальтобетону зробили 17 кілометрів. Після ремонту дорожній трафік збільшився утричі.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: