fbpx

Зелені патенти: що створюють у світі

Суспільство 13:42, 20.09, 2021

Усвідомлення необхідності піклуватися про екологію та навколишній світ переростає у бажання створювати нові умови нашого співіснування з природою. Тому в останні роки було запатентовано багато ідей та технологічних засобів, які пов’язані з екологічною проблемою.

Нетипові патенти: що сталося вже у XXI столітті?

Загалом створення корисних та незвичних ідей щодо покращення світу — це геройська та глобальна справа навіть у дрібницях. Але, вигадуючи нову техніку або якісь засоби, треба бути впевненим у їхній унікальності. Для цього розроблено спеціальний патентний пошук, який допомагає не порушувати законодавство та інтереси інших осіб.

Серед найбільш значних технологій, які були запатентовані:

  • технології виготовлення пакетів на паперовій основі;
  • створення «цифрового двійника» для планети Земля;
  • перероблення текстилю у межах фешн-індустрії;
  • Pulpex — рішення щодо глобального зменшення відходів.

Патенти, що стали у цій галузі відомими у світі, стосуються також розвитку електромобілів. Це досить великий стрибок у всьому процесі глобального захисту екології та нашого довкілля.

Як перевіряти патент?

Визначення патенту, його стану та юридичної чистоти часто спирається на вже створену базу. Наприклад, юридична компанія 4B орієнтується на декілька джерел для пошуків та якісної перевірки:

  • бібліографічний пошук за системою патентів, що вже існують;
  • Freedom to Operate — система для перевірки суперечних порушень та інтересів третіх осіб;
  • Prior Art — додаткове дослідження та поради щодо оптимального використання патенту.

Також обов’язково під час реєстрації проводиться детальний порівняльний аналіз нового винаходу та схожого варіанта зафіксованого виробу або ж ідеї.

Галузь зелених патентів перевіряється окремо через специфіку напрямку. В Україні загальна тривалість може складати від декількох місяців до пів року. Але все це допомагає заздалегідь зробити бізнес безпечним та легальним на всіх рівнях та етапах його існування.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: