fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • "Ми зустрічаємо цей день з єдиною метою – збереження незалежності та перемога", - Зеленський привітав українців з Днем Незалежності.

"Ми зустрічаємо цей день з єдиною метою – збереження незалежності та перемога", - Зеленський привітав українців з Днем Незалежності.

Суспільство 09:22, 24.08, 2022

Президент України привітав громадян з Днем незалежності.

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців у 31-ий День незалежності. Він підкреслив, що попри розв’язану Росією війну ми все одно залишаємося незалежними.

«Ми зустрічаємо цей день у різних місцях. Хтось – в окопах і бліндажах, у танках і БМП, на морі й у повітрі. Б’ється за незалежність на передовій. Хтось – у дорозі, в авто, вантажівках і потягах. Б’ється за незалежність, доправляючи необхідне тим, хто на передовій. А хтось – у смартфоні чи за комп’ютером. І теж б’ється за незалежність – збираючи кошти, щоб тим, хто в дорозі, було що везти тим, хто на передовій. Ми зустрічаємо цей день у різних обставинах, умовах і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою – збереження незалежності та перемога України!», – заявив Зеленський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: