fbpx

Журналісти та активісти-переселенці можуть отримати компенсацію за житло

Суспільство 13:56, 16.03, 2022

Громадська організація Освітньо-аналітичний центр розвитку громад у партнерстві з Національним фондом на підтримку демократії (National Endowment for Democracy) запустила ініціативу з підтримки громадських активістів та журналістів, які були змушені покинути свої домівки та стати переселенцями.

Команда громадської організації компенсовує громадським активістам, журналістами та їхнім сім’ям кошти за оренду житла терміном в один місяць у Тернопільській, Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

У рамках ініціативи на адресу громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” вже надійшло 75 заявок. Більше 100 громадських активістів, журналістів та їхніх родин отримали фінансову допомогу на компенсацію житла.

 Як отримати допомогу?

Для отримання допомоги заповніть невелику анкету за цим посиланням – https://cutt.ly/9AeeymN. Після ознайомленням із анкетою з вами зв’яжуться та повідомлять всю необхідну інформацію.

Дедлайн прийому заявок – 18 березня 2022 року включно.

Які умови компенсації коштів за оренду житла?

Компенсацію за житло терміном не більше одного місяця можуть отримати громадські активісти та журналісти, які його винаймають у Тернопільській, Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Для отримання коштів необхідно буде надати підтверджуючі документи – рахунок з готелю чи подобової оренди квартири, договір оренди тощо.

Як писав КУРС, в Івано-Франківську зросла вартість оренди житла.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: