fbpx

Життя на новому рівні: малоповерхові будинки від VAMBUD

Суспільство 17:56, 14.06, 2023

В інтенсивному ритмі сучасності, коли все змінюється миттєво, надзвичайно важливо мати затишок у домі, де час здається уповільненим, де ми знаходимо гармонію і почуваємося в комфорті. Але домівка – не тільки квартира, це й сам будинок, і навколишній ландшафт. Саме тому основним принципом будівельної компанії VAMBUD є створення простору, де людина в центрі уваги.

VAMBUD – це не просто будівельна компанія. Це команда професіоналів, що створює новий формат життя для людей. Ми втілюємо нову філософію будівництва, будуючи малоповерхівки, в яких кожна деталь продумана з урахуванням потреб мешканців міста.

Мало поверхів – безліч переваг

Малоповерхівки від VAMBUD – це відмінний вибір для тих, хто цінує простір. Житлові комплекси висотою 4-6 поверхів дозволяють створити збалансоване середовище для проживання. Тут вас не обмежують висотні споруди, навпаки – тут можна відчути справжню свободу.

Малоповерховий комплекс Vambud Івано-Франківськ

Двори без авто

Двори повинні бути простором для релаксації та дитячих ігор, а не стоянкою для авто. Саме тому у наших комплексах ми створюємо безпечні та затишні двори, де немає машин. Для них передбачені підземні паркінги, а у ЖК Клубне містечко 12 побудований перший в Івано-Франківську багаторівневий окремостоячий паркінг.

Малоповерхівки – це затишне місто

Проєктуючи малоповерхові будинки, ми перетворюємо зовнішній вигляд міста. Стильні фасади, багато зелені, відкриті простори – це малоповерхівки VAMBUD. Через декілька десятків років така архітектура та прилеглі території все ще будуть актуальними. А Івано-Франківськ  –  містом, де хочеться жити й пишатися бути франківчанином.

VAMBUD – нова філософія будівництва. Більше малоповерхівок – на сайті: https://vambud.com.ua/object/

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: