fbpx

Звільненому заступнику голови Калуської райради будуть пів року платити зарплату

Суспільство 13:02, 28.01, 2021
НА ФОТО: Середню зарплату Михайлу Матковському мають виплачувати, поки він не влаштується на роботу (але не більше шести місяців)

26 січня на пленарному засіданні сесії Калуської районної ради прийняли рішення «Про виплату середньої заробітної плати Матковському М. І. на період працевлаштування».

Про це повідомляє видання Вікна.

Михайло Матковський у 2015 році став депутатом Калуської районної ради від Конгресу українських націоналістів. 4 січня 2019 року був обраний заступником голови Калуської районної ради.

Як пояснив на сесії керуючий справами районної ради Сергій Твардовський, після складання повноважень ексзаступник не може працевлаштуватися за фахом. До обрання на посаду заступника голови районної ради Михайло Матковський працював лікарем-стоматологом-ортопедом Голинської амбулаторії. 4 січня він звернувся до районної ради щодо призначення йому середньої заробітної плати на період працевлаштування. За законодавством він має таке право та подав довідки від районного центру первинної медико-санітарної допомоги щодо неможливості повернення на посаду, оскільки Голинська амбулаторія відійшла до Калуської громади. Також звільнений заступник подав документ від міського центру первинної медико-санітарної допомоги про неможливість його працевлаштування за попереднім місцем роботи.

За рішенням районної ради середню зарплату Михайлу Матковському мають виплачувати, поки він не влаштується на роботу (але не більше шести місяців), з фонду оплати праці апарату районної ради.

Як пояснив керуючий справами, відмова від призначення такої виплати обернеться ще більшими втратами для бюджету. Це було б порушення, Михайло Матковський звернувся б до суду і в такому разі довелося б, окрім зарплати, сплачувати судові витрати і, вірогідно, моральну шкоду.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: