На початку опалювального сезону часто виникають перебої з централізованим опаленням. Тому варто запастися альтернативним варіантом для обігріву житла. Зручним та доступним девайсом є тепловентилятор.
За допомогою тепловентилятора з https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/teploventilyatory.html можна дуже швидко нагріти кімнату чи офіс. Адже «дуйчикам» не потрібен час на розігрів, вони починають працювати у перші ж секунди після включення. Через розжарену спіраль прилад підігріває холодне повітря та за допомогою вбудованого вентилятора рівномірно розподіляє тепло у приміщенні.
Типи тепловентиляторів
Побутові тепловентилятори розраховані на невеликі площі до 30 кв. м. За методом розміщення вони бувають настінні та підлогові. Як показали наші тести, при використанні підлогового тепловентилятора тепле повітря буде накопичуватися вгорі, а настінні тепловентилятори забезпечують переміщення теплого повітря вниз.
Зазвичай настінні тепловертилятори комплектуються додатковим кріпленням, і, на відміну від підлогових, їх незручно переміщати з однієї кімнати в іншу.
За типом нагрівального елемента тепловентилятори поділяються на керамічні та металеві. Наші дослідження показали, що девайси з керамічним нагрівальним елементом більш безпечні, менше осушують повітря, але повільніше нагріваються.
Додаткові функції тепловентиляторів
Більшість тепловентиляторів обладнані функціями регулювання потужності та температури.
Сучасні тепловентилятори можна обрати з додатковими функціями, як-от:
- дисплей;
- дистанційне керування;
- обертання корпусу;
- таймер;
- термостат;
- холодний обдув.
Наприклад, тепловентилятори з автоматичним вимиканням стануть у пригоді власникам домашніх тварин, які люблять бешкетувати і можуть перекинути пристрій.
Термостат дозволяє підтримувати комфортну температуру, таймер згодиться для тих, хто боїться заснути з увімкненим приладом, а влітку стане у пригоді холодне обдування.
Крім того, виробники встановлюють у тепловентиляторах і додаткові захисні функції. Зокрема: захист від вологи, замерзання, перегріву, перепадів напруги у мережі чи відключення при падінні.
Особливості експлуатації тепловентиляторів
Тепловентилятори зручні та прості в користуванні, а також не потребують особливого догляду.
Однак неправильна експлуатація приладу може призвести до нещасного випадку. Тому варто дотримуватися кількох простих правил.
Розміщати тепловентилятори потрібно не ближче як за один метр від меблів. Небажано використовувати тепловентилятори у приміщенні з високою вологістю – може виникнути коротке замикання.
Також коротке замикання, або й пожежу, може спричинити сушіння одягу на тепловентиляторі. Щоб уникнути таких неприємностей, не накривайте тепловентилятори тканиною.
Також фахівці радять зберігати тепловентилятор у коробці на час, поки ви ним не користуєтесь, щоби не припадав пилюкою. Якщо порохи потраплять у пристрій, при його включенні вони згоряють і утворюють неприємний запах.
Тож при виборі тепловентилятора передусім врахуйте площу приміщення, що буде обігріватися, та обирайте девайс за характеристиками та функціями, які вам стануть у пригоді.
Реклама