fbpx

Зимова гума Hankook: шини, яким довіряють світові автоконцерни

Суспільство 15:11, 02.09, 2020

Корейська корпорація Hankook перша, хто почав надавати свій товар з Азії. Ба більше, її продукція довго застосовувалася компанією Ford, через що був підписаний договір з німецьким концерном. Зараз корпорація оснащена останніми винаходами, технологіями, що робить шини Hankook найкращими на своєму ринку. Сучасні технології дозволяють постійно покращувати товар і робити його більш універсальним, стійким, придатним при будь-яких кліматичних умовах. Не тільки концерн Ford, але і багато світових автомобільних марок використовують шини корейської корпорації через якість.

шины hankookЗимова гума Hankook: шини, яким довіряють світові автоконцерни 1

Зимові моделі 2020 року

У 2020 році концерн випустив багато хороших зимових моделей. Всі вони відрізняються високою якістю і максимально низьким ковзанням, є моделі як для легкових, так і для важких автомобілів. Hankook випустив шини різної ширини, через що вони можуть підійти практично під будь-яку модель і марку автомобіля.

Найкращою моделлю від концерну Hankook вважається Winter I * Cept iZ2 W616. Вона має ширину шини 185, діаметр – R15. Профіль 65. Шини можуть витримувати вантаж аж до 630 кг, розганяючи швидкість до 190 км / год. Подібні параметри також має ця ж модель іншого атрибута, що витримує вантаж до 600 кг.

Модель шин від корейського концерну Winter I * Cept iZ2 W616 має ширину шин 205 і профіль 55. вона здатна витримати автомобіль в 670 кг. Модель з іншим атрибутом витримує вантаж в 850 кг, має профіль 65 і ширину 215. Модель шин Winter i * Pike RS2 W429 витримує відносно невеликі марки і моделі машин, що важать до 475 кг. Ширина шин досягає 175, профіль – 70. Трохи більший вантаж, в 530 кг, витримують шини профілю 65 Winter I * Cept iZ2 W616.

Для позашляховиків найкраще підійдуть шини Winter I * Cept X RW10 шириною в 225 і в профіль 60. Вони здатні витримати вантаж в 775 кг і швидкість до 190 км / год.

Таким чином, найкращі зимові шини від Hankook:

  • Winter I * Cept iZ2 W616;
  • Winter i * Pike RS2 W429;
  • Winter I * Cept X RW10

Недоліки та переваги

Шини від корейського концерну нагріваються дуже швидко, що дозволяє автомобілю легко пересуватися по дорогах. Також вони м’які і стійкі, не гучні. При гальмуванні або при початку експлуатації вони не видають неприємних звуків. Варто відзначити, що шини від концерну мають тривалий термін експлуатації і низький знос, можуть витримати великі дистанції. При цьому шини коштують недорого, що дозволяє заощадити гроші і витратити їх на дорогі деталі для апгрейду автомобіля.

Серед недоліків варто відзначити те, що при високих швидкостях деякі моделі починають створювати дуже сильну вібрацію через неправильну геометрію. Ще один мінус – відсутність відбортовки у покришок, через що знижується збереження дисків.

Продукція концерну Hankook відрізняється високою якістю і низькою ціною, через що стала популярною по всьому світу. Концерн вважається світовим лідером у своїй сфері і дозволяє заощадити великі гроші, витрачаючи їх на апгрейд автомобіля або власні потреби. Шини від Hankook гарантують більшу безпеку на зимових дорогах і володіють практичним сучасним дизайном протектора.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: