fbpx

Американська футболістка проведе у Франківську безкоштовний майстер-клас

Спорт 12:12, 03.07, 2019

Триває відбір учасників Тренінгу з підготовки або підвищення кваліфікації футбольних тренерів в рамках партнерства організацій "Ліга Толерантності" та "Тренери Крізь Континенти" (Coaches Across Continents), який проведе професійна футболістка та тренерка Ешлін Гарді, США (Ashlyn Hardie).

Тренінг відбудеться 5 та 6 липня, з 16 до 19 години кожного дня, на відкритому майданчику зі штучною травою ЗОШ № 22 (Івано-Франківськ, вул. Івана-Павла ІІ, 24), повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної федерації футболу.

Тренінг включатиме дві освітні складові з використанням футболу для позитивних суспільних змін: навчання для самовдосконалення; навички для життя, включно з соціальною інклюзією.

Запрошуються футбольні тренери, вчителі з фізичної культури, молодіжні та соціальні працівники, спортсмени, активні громадяни та лідери спільнот. Перевага при відборі буде надаватись особам, які вже працюють з дітьми або молодими людьми на волонтерських або посадових засадах. Учасники можуть як вже використовувати футбол в освітніх цілях, так і лише прагнути розширення власної діяльності через футбол.

Участь безкоштовна. Учасники мають бути в спортивній формі та взутті без шипів та брати з собою воду.

Вік учасників не обмежений. Забезпечується переклад з англійської мови на українську.

Дедлайн для подання заявки на тренінг – 3 липня включно.

Ешлін Гарді приєдналася до команди Тренерів Крізь Континенти у жовтні 2016 року. Після присвячення свого життя футболу і тренуванню в улюбленому спорті на рівні коледжу вона вирішила, що хоче допомагати іншим позитивно змінювати світ. За час взаємодії з ТКК Ешлін встигла попрацювати в 13 різних країнах, навчила і сертифікувала тисячі тренерів та молодих лідерів по всьому світу, використовуючи Методологію навчання для самовдосконалення та освіти поза класною кімнатою.

Найзначніші закохання Ешлін – це її друзі та родина, подорожі по світу, спортивні ігри і діяльність, яка робить людей усміхненими. Серед речей, які викликають усмішку в Ешлін, є дивовижні люди, біг, танці, дослідження нових місцевостей, цуценята і пончики.

Довідково:

Організація “Тренери Крізь Континенти” (Сполучені Штати Америки) є світовим лідером у сфері спорту для соціального впливу і впроваджує діяльність відповідно до Цілей сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй для вирішення таких питань як: запобігання конфліктам, включаючи соціальну інтеграцію; розширення прав і можливостей жінок; зміцнення здоров’я та благополуччя; просвіта та захист прав дитини; формування життєвих навичок тощо.

“Тренери Крізь Континенти” використовують авторські методики навчання для планування, розвитку та впровадження партнерських відносин з метою створення сталого позитивного спадку. ТКК працює в більш ніж 55 країнах на 6 континентах, що дає позитивний вплив життю 16 мільйонів дітей.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: