Арбітра матчу "Інгулець" – "Прикарпаття" можуть відсторонити від суддівства

Спорт 18:35, 16.07, 2020

Арбітр матчу “Інгулець” – “Прикарпаття” Іван Бондар може бути відсторонений від роботи на матчах професійних команд, інформує Профутбол.

“За нашою інформацією, Комітет арбітрів визнав, що Іван Бондар припустився двох грубих помилок на матчі Першої Ліги”, – йдеться у повідомленні.

А саме:

1. Помилково була дана друга жовта картка Владиславу Семотюку на 53 хвилині, ніби за симуляцію.

2. Помилково призначений пенальті у ворота Прикарпаття на 90+2 хв.

Також голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі написав Івану Бондарю листа, в якому вказав на його помилки і повідомив, що на наступному засіданні Комітету арбітрів буде висунуто пропозицію відсторонити арбітра від роботи на матчах професійних команд.

Нагадаємо, вчора матч “Інгулець” – “Прикарпаття” завершився 1:0 на користь господарів. На 53-й хвилині суддя показав другу жовту картку Владиславу Семотюку і залишив “Прикарпаття” у меншості. А на 93-й хвилині призначив сумнівний пенальті у ворота франківців, який реалізував Ігор Загальський.

Міський голова Руслан Марцінків назва “Інгулець” “позорною командою бариг”.