• Новини
  • Спорт
  • Cноубордистка з Прикарпаття - у четвірці найсильніших Європейського олімпійського фестивалю

Спорт 16:08, 24.01, 2023

23 січня, у третій день XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, представники збірної України змагалися у сноубордингу в Лижному центрі Піанкавалло, в лижних гонках у Саппаді, у шорт-треку в Понтебба (Італія) та у стрибках з трампліна у словенській Планиці.

Прапороносиця української збірної, сноубордистка Елеонора Павлюк зупинилася за крок від п’єдесталу у паралельному слаломі-гіганті. Попри сильний вітер, сніг і туман в умовах високої конкуренції 17-річна спортсменка з Івано-Франківщини успішно подолала кваліфікацію та дійшла до півфіналу, де поступилася майбутній чемпіонці ЄЮОФ Матільді Шайд з Німеччини. Після чого у заїзді за бронзу продемонструвала гідну боротьбу, але все ж не змогла випередити австрійку Марі Гамс. Тож у підсумку посіла четверте місце.

У Саппаді, де сьогодні стартувала програма змагань з лижних перегонів, найкращий результат з чотирьох представників України показала Дарина Мигаль, яка на дистанції 7,5 км класичним стилем замкнула Топ-30, повідомляє Національний олімпійський комітет України.