ФК “Калуш” завершив рік перемогою над “Вересом”

Спорт 09:29, 25.11, 2019

Футбольний клуб “Калуш” завершив осінню частину сезону перемогою в “червоно-чорному” дербі.

До заключної гри 2019 року калушани традиційно підійшли “обезкровленими” до численної когорти травмованих (Лаврук, Пецків) додався бразилець Габріель, що був вилучений у поєдинку минулого туру проти “Поділля” (0:1). Натомість надійшли і позитивні новини тривалі дискваліфікації завершились у захисника Поручинського, який, до слова, з’явився з перших хвилин, та голкіпера Поповича, інформує sport.if.ua.

Додав свого “зимового” шарму і газон на “Хіміку”, що добряче підмерз після доволі суттєвого похолодання на Прикарпатті. Попри вже згадану негоду вболівальників на калуській арені зібралось доволі багато, і за свою відданість рідному клубу вони були винагороджені на всі сто.

Ще не встиг диктор по стадіону озвучити склади команд, як господарі відкрили рахунок у матчі. Це Данило Книш відгукнувся на чудову передачу з глибини поля від Володимира Сениці та в два дотики залишив з носом і оборону гостей, і голкіпера Бабійчука 1:0. Такий стрімкий початок виявився несподіваним для команди Юрія Вірта, що намагалась продовжити свою переможну серію в Другій лізі. Та ще більш скрутним становище рівнян стало на 12-й хвилині, коли Володимир Савошко підстеріг захисника гостей Любчака і, перехопивши “круглого” неподалік карної, без особливих проблем переграв  Бабійчука 2:0.

Від стартового нокдауну “Вересу” вдалось відійти в середині тайму. Один з буденних накидів на ворота Злотара завершився порушенням правил у карному калушан. Це Ярослав Олевич не за правилами зіграв проти Шестакова, за що отримав друге попередження і достроково відправився відпочивати. Вирок взявся виконувати сам постраждалий – та якщо з позначки переграти Злотара не зумів, то першим встиг на добиванні і таки скоротив відставання у рахунку (2:1).

Одразу після вилучення калушанам довелось перебудовуватися замість Владислава Танчина вийшов “гренадер” Владислав Горбаченко, що діяв на вістрі атаки господарів. До кінця першої половини підопінчі Степана Матвіїва з честю витримали натиск рівнян і залишили рахунок на табло недоторканним.

По перерві “Верес” заграв активніше і вже гострі нагоди почали виникати біля воріт Злотара. В одному з епізодів Солдат так явно “малював” порушення у карній господарів, що напрацював на друге попередження і урівняв склади. У грі 10 на 10 “Калуш” приміряв роль контратакуючої команди і мав непогані шанси збільшити перевагу на табло зусиллями супершвидкісного Лебедя, що увійшов у гру по перерві. Та не судилося 2:1, ФК “Калуш” завершив футбольний рік на “мажорній” ноті.

ФК “Калуш” – “Верес” Рівне – 2:1 (2:1)
23 листопада.
 Друга ліга, група А, 22-й тур. м. Калуш, стадіон “Хімік” 14:00.
Голи: Книш (4), Савошко (12) – Шестаков (34)
ФК “Калуш” (стартовий склад): Злотар, Олевич, Сениця, Книш, Заваляк, Савошко, Кохман, Танчин, Поручинський, Легкий, Богач. Запасні: Попович, Вайло, Гончар, Скакун, Лебедь, Горбаченко, Денега, Матушевський. Головний тренер: Степан Матвіїв.
“Верес” (стартовий склад): Бабійчук, Пінчук, Ховбоша, Любчак, Солдат, Петько, Кучеров, Мисик, Яременко, Соломка, Шестаков. Запасні: Фіяло, Чеботаєв, Дударенко, Євдокимов, Гребенюк, Сад, Микитин. Головний тренер: Юрій Вірт.
Нереалізований пенальті: Шестаков (34)
Попередження: Олевич (6), Савошко (35), Заваляк (54), Злотар (89), Лебедь (90+3) – Солдат (49)
Вилучення: Олевич (33) – Солдат (53)