"Франківськ-Прикарпаття" обіграв "Київ-Баскет" і став недосяжним для конкурентів

Спорт 18:13, 19.03, 2023

У суботу, 18 березня, баскетболістки клубу “Франківськ-Прикарпаття” здобули другу за два дні перемогу над “Київ-Баскет-КСЛ” з рахунком 121:41 в матчі регулярного чемпіонату Жіночої ліги.

Про це повідомили у Федерації баскетболу України.

Підопічні Юрія Процюка ударно розпочали матч. Перша чверть завершилася на користь номінальних гостей – 37:11. У другій 10-хвилинці франківчанки тримали темп. 25:8 – рахунок після цієї чверті. На велику перерву команди пішли за переваги франківського клубу – 62:19.

Далі “Франківськ-Прикарпаття” продовжував нарощувати перевагу, завершивши матч з рахунком 121:41.

Після 20 матчів команда “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” має 20 перемог в 20 матчах і стала недосяжною для конкурентів. Для чемпіонства команді Юрія Процюка треба не отримати в двох матчах, що залишились, дві технічні поразки.