Спорт 14:44, 18.09, 2020

Студентка факультету фізичного виховання і спорту ПНУ Тетяна Харащук здобула золото та срібло у складі юніорської збірної України з легкої атлетики.

Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів Balkan U20 Championships відбувся у Стамбулі, повідомляє пресслужба ПНУ імені Стефаника.

За результатами першого дня чемпіонату Тетяна здобула срібну медаль в особистому заліку (результат 55,05) в бігу на 400 м, а 13 вересня в забігу 4х400 м Тетяна у складі збірної команди здобула золото (3:43:53).

Франківська легкоатлетка здобула дві нагороди на міжнародних змаганнях у Стамбулі 1