Франківські боксери здобули чотири нагороди на чемпіонаті України

Спорт 17:11, 14.02, 2021

У Чернівцях триває чемпіонат України з боксу серед спортсменів віком до 22 років. Змагання є відбірковим етапом у формуванні збірної України, яка виступить на чемпіонаті Європи в Італії.

Спортсмени з Івано-Франківська доволі успішно зуміли себе проявити. Так, серед чоловіків срібну нагороду виборов Ярослав Михайлушко (тренер Тарас Степанюк), а бронзу чемпіонату України везе додому Едуард Трофименко (тренери Віктор Поляков та Мирослав Карабін).

Ярослав Михалушко був нагороджений окремим кубком «За волю до перемоги», повідомляє Департамент молодіжної політики та спорту.

Не відстають від хлопців і дівчата. Золоту медаль у ваговій категорії 51 кг зуміла вибороти Ярослава Маринчук, а у ваговій категорії +81 кг срібну медаль виборола Марія Кривоніс.

Тренуються дівчата під керівництвом Сергія Даниліва та Василя Кондрата.