Франківський "Ураган" зіграє у фіналі Екстра-ліги з футзалу

Спорт 15:41, 26.04, 2021

У півфінальній серії "Ураган" пройшов київський "ХІТ"

В Івано-Франківську команди обмінялися перемогами, після чого франківці двічі були сильнішими на паркеті у Києві і здобули перемогу в серії 3:1.

Вирішальний матч відбувся 25 квітня.

Вже в дебюті зустрічі суперники потурбували воротарів обох команд. Кардаш потягнув удар Сірого з дев’ятки воріт, а Сухов двічі врятував після пострілів Лебедя. Відповідь киян не забарилась і за кілька миттєвостей Сірий з кількох метрів струсонув поперечку воріт “драконів”, повідомляє пресслужба НФК “Ураган”.

Ближче до екватору тайму гостям вдалось вирівняти гру та перехопити ініціативу. Двічі на вістрі атаки опинявся Микитюк, та з його ударами впорався Сухов, а Абакшин свою ближню дуель голкіперу програв. Втім, у наступні хвилини кияни на правах господарів відвоювали позиції у грі, та цього дня Кардаш спіймав справжній кураж, залишивши свої ворота “сухими” у першому таймі. Разом з тим команда Олега Лук’яненка ще до сирени на перерву “назбирала” шість фолів, та десятиметрова дуель  Микитюка  та Сухова завершилась на користь голкіпера. Тож у першому таймі суперники голів не забивали – 0:0.

Після відпочинку активніше заграли “дракони”, які доволі швидко зуміли втілити ігрову перевагу у перевагу на табло.  Абакшин  відібрав, Микитюк асистував, а Лебідь в один дотик відкрив лік голам у зустрічі – 0:1. Після пропущеного м’яча киянам довелось розкриватись, шукати варіанти поблизу воріт Кардаша, та голкіпер знову був на висоті.

“Дракони” огризнулись виходом Микитюка віч-на-віч з Суховим, та “парашут” капітана гостей опустився на сітку з зовнішнього боку. На відміну від суботнього матчу, коли роль “п’ятого” у складі киян приміряв Ігор Борсук, сьогодні до атак підключався Сухов, який, як відомо, добре грає не лише руками, а й ногами.

Одне з таких підключень голкіпера виявилось результативним. Триходівка Сухов-Боргун-Жук завершилась голом останнього – 1:1.

У час, що залишився суперники обмінялись гострими нагодами – Педяш влучив у стійку, а Лебідь вчергове перервірив пильність голкіпера. В підсумку, нічия 1:1 і на команди очікували ще два тайми по 5 хвилин.

Протягом двох екстра-таймів команди так і не змогли підібрати ключів до воріт одна одної.

У футзальній “лотереї” вирішальним став сейв Кардаша, який потягнув удар Жука, а влучний постріл Лебедя підсумував вихід “Урагану” до фінальної серії Favbet Екстра-ліги.