Харківський «Металіст 1925» розгромив «Прикарпаття»

Спорт 18:32, 21.05, 2021

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги проходять поєдинки 27-го туру.

Стартовий матч 27-го туру чемпіонату України в Івано-Франківську між «Прикарпаттям» і харківським «Металістом-1925» завершився упевненою перемогою гостей – 3:0.

Гості відкрили рахунок у другому таймі. Перший гол у ворота «Прикарпаття» на 54-й хвилині забив Олег Голодюк, два наступні – Віталій Пономар (72, 78).

«Металіст-1925» змістив з другого місця турнірної таблиці одеський «Чорноморець», який сьогодні приймає херсонський «Кристал». «Прикарпаття» у турнірній таблиці посідає 14-те місце (з 16).

Нагадаємо, минулого тижня з рахунком 1:0 франківський ФК “Прикарпаття” переміг команду “Кристал”.