Калушанин став чемпіоном Європи з кікбоксингу

Спорт 18:57, 04.10, 2019

22-річний калушанин здобув титул чемпіона у двох версіях Всесвітньої асоціації кікбоксингу (WKA) – К-1 і Лоу-кік.

Змагання проводили наприкінці березня в польському місті Свідниця, інформує “Нафтохімік-Калуш”.

Це був дебют калушанина на міжнародному рингу. У чемпіонаті Європи брали участь спортсмени майже з двох десятків країн.

“Імен суперників, що виступали у моїй віковій категорії до 81 кг, я не знаю. В одній версії їх було 11, у другій тільки три. Я провів по два бої у кожній із них, бо два суперники через травму чи з іншої причини не вийшли в ринг зі мною змагатися. У двох боях я переміг достроково накаутом, а ще два виграв за очками. Після боїв до мене підійшов представник зі США, запитав, звідки я і чи знаю, у кого виграв бій. Потім він мав розмову і з моїм тренером. Як з’ясувалося, цей американець зацікавився мною, бо я переміг дуже сильного спортсмена, який вже багато років є фаворитом у ваговій категорії до 81 кг”, — розповідає Олег Максимів.

У домашній колекції спортсмена близько 15 нагород, здобутих на всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу і тайського боксу. Чемпіоном України йому поки що ще не довелось стати, наразі Олег є кількаразовим призером чемпіонату України. Першу свою нагороду спортсмен здобув на обласних змаганнях в Івано-Франківську, посівши друге місце.