"Металіст" – "Прикарпаття" 4:0. Перемога харків'ян із результативними помилками арбітрів

Спорт 12:10, 14.11, 2021

Івано-франківська команда перервала свою шестиматчеву безпрограшну серію, зазнавши «сухої» поразки у Харкові від лідера чемпіонату.

У кожному з таймів прикарпатці пропустили по два м’ячі, інформує пресслужба МФК “Прикарпаття”.

На 14-й хвилині Брайан Ріаскос відкрив рахунок, на грані офсайду реалізувавши вихід сам на сам. А наприкінці тайму Танчик вдало зіграв головою після навісу з правого флангу – 2:0.

Майже одразу по перерві колумбійський легіонер “Металіста” оформив дубль, а на 62-й хвилині у воротах іванофранківців відзначився найкращий бомбардир Першої ліги – бразилець Пейшото, фактично знявши питання щодо переможця – 4:0.

Незважаючи на гостьову поразку, іванофранківці з 28 очками залишаються на п’ятому місці у турнірній таблиці.

Наступної неділі, 21 листопада, підопічні Олега Рипана проведуть завершальний домашній матч року проти столичної “Оболоні” (початок о14:15).