МФК "Прикарпаття" вдома поступилося "Оболоні"

Спорт 18:24, 19.03, 2021

Матчем “життя” в боротьбі за підвищення у класі ставав для “Оболоні” виїзд до Івано-Франківська, після того як команда Павла Яковенка не зуміла набрати максимум проти “ВПК-Агро” (0:0). Але й підопічні Руслана Мостового в буквальному сенсі борються за життя у Першій лізі, так що спуску “пивоварам” давати не збиралися.

У гостей навіть в заявці не опинилося Олександра Батальського, що здивувало, бо форвард вже відсидів свою дискваліфікацію. Можливо, травма завадила зіграти? Олексій Лобов повернувся до звичної ролі гравця середини поля, ну а в центрі захисту діяла більш зіграна пара Безуглий – Мате. У стартовому складі ж “Прикарпаття” вийшов зимовий новачок Василь Курко, який знову відзначився забитим голом. Вже на 57-й секунді хавбек відгукнувся на навіс-простріл партнера з кутового. Правда, варто відзначити позиційний провал центру захисту киян, бо ще в ДЮСШ всім оборонцям кажуть, що “протягів” у воротарському після стандартів допускати категорично не можна, пише Ua.Футбол.

Після гола “Прикарпаття” не закрилося і не стало відмахуватися, подібно до більшості аутсайдерів в іграх з топами. Навпаки, команда Мостового грамотно пресингувала суперників і зустрічала їх вже в першій третині, що звужувало простір для маневру при білд-апі “Оболоні”. Проте наприкінці пів години ігрового часу “пивовари” знайшли можливість для навісу, що є їхньою сильною стороною. Микита Глошардін викрутив на ближній кут воротарського, де Олексій Савченко в красивому стрибку “рапірою” прошив сітку в районі ближньої «дев’ятки».

Незабаром Савченко записав до свого активу ще й ассист, саме центральний хавбек гостей зробив навіс зі штрафного, який замкнув Іван Матяж, що виграв боротьбу на другому поверсі. Стандарти й після перерви несли небезпеку воротам Піцана, складалося враження, що для захисників “Прикарпаття” сила суперника в цьому ігровому компоненті стала одкровенням.

“Оболонь” в цілому без особливих проблем довела справу до перемоги, а другий тайм провела “на холостих” оборотах. Всі спроби атакувати у виконанні “Прикарпаття” гасилися задовго до небезпечної близькості від воріт Литвиненка.

Іванофранківці залишаються на чотирнадцятій сходинці, поки що показувати хороший футбол протягом тридцяти хвилин явно недостатньо для набору очок.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!