fbpx

На Прикарпаття приїхав президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка

Спорт 07:43, 23.10, 2019

Вчора голова облдержадміністрації Денис Шмигаль зустрівся із президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою, який з робочою поїздкою прибув на Прикарпаття.

Шмигаль зазначив, що візит в область Бубки є знаковим, оскільки свідчить про особливу увагу до спортивної сфери області та дає сподівання на добрі резутьтати у розвитку галузі.

«Спорт формує здорове майбутнє підростаючого покоління прикарпатців, мотивує до досягнення високих результатів та виховує призерів чемпіонатів та олімпіад. Так, протягом року 8 прикарпатців стали чемпіонами світу та Європи, – підкреслив керівник області. – Тож ми всіляко сприяємо розвитку цієї галузі, працюємо над спорудженням інфраструктурних об’єктів, які дають можливіть займатися спортом».

Сергій Бубка наголосив, що саме через спорт та олімпійський рух сьогодні можна об’єднати країну, виховати патріотичне покоління, яке досягатиме успіхів у розвитку фізичної культури.

«Спорт – це здоров’я нації, – зауважив президент НОКУ. – Тож варто докладати всіх зусиль, щоб молодь займалася спортом».

Бубка з Шмигалем говорили про розвиток спортивної інфраструктури в області, реалізацію інвестиційних проєктів, впровадження європейських практик при спорудженні інфраструктурних об’єктів.

Зокрема, Денис Шмигаль розповів про плани будівництва багатофункціонального палацу спорту в Івано-Франківську. 

«Питання будівництва багатофункціонального спортивного комплексу є важливим для області, оскільки допомагає популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді, залучати їх до занять із фізичної культури і спорту, виховувати майбутніх чемпіонів та олімпійських призерів, – зазначив Денис Шмигаль. – Розуміємо, що спорудження таких об’єктів є складним інженерним рішенням, яке потребує фахівців, котрі вміють проєктувати такі будівлі».

Шмигаль зауважив, що для будівництва цього  комплексу вже виділено ділянку поблизу стадіону «Рух». Однак і досі тривають дискусії щодо місця зведення споруди. Відкритим залишається і питання фінансування будівництва та утримання об’єкта.

Сьогодні Шмигаль з Бубкою зустрінуться з тренерсько-викладацьким складом та учнями Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи (м. Івано-Франківськ, вул. Шухевичів, 21).

Також відвідають ІФНТУНГ, щоб ознайомитися зі станом реконструкції легкоатлетичного стадіону та спортивної інфраструктури (м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15).

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: