fbpx

Обираємо спортивний годинник

Спорт 14:28, 23.07, 2019

Людям, які ведуть активний спосіб життя, потрібна особлива «екіпіровка». Наручний годинник – важлива складова будь-якої людини. Однак спортивно-туристичні годинники зобов’язані мати ряд унікальних властивостей, які не властиві звичайним годинником, зокрема такі як:

  • легкість (вага аксесуара може заважати або відволікати від тренувань);
  • зручність (годинник має бути комфортним для вашого зап’ястя);
  • захист від вологи (дощ, сніг і вода не повинні вас зупиняти);
  • міцність (краще вибрати годинники, які не зламаються від удару);
  • надійність (в скрутну хвилину вихід з ладу дуже недоречний).

Функціонал спортивних годинників

Основні функції такого приладу – хронограф, вимірювання пульсу і швидкості, крокомір. Вони допомагають спортсмену тримати себе в тонусі і стежити за своїм організмом і фігурою під час тренування.

Обираємо спортивний годинник 1

Отже, годинники бувають:

  • Спортивні за зовнішнім виглядом – це годинники, які допомагають у створенні образу впевненої в собі людини, яка любить і знає спорт. Ці моделі досить поширені, тому що людей, які хочуть видаватись активними, більше, ніж людей, що реально займаються спортом.
  • Годинник з декількома унікальними функціями – годинники, що мають одну-дві необхідні функції. Наприклад, секундомір. Ця група годинників також представлена у великому асортименті в deka.ua – за невелику ціну можна придбати якісні водонепроникні годинники з необхідною кількістю функцій. Вони не особливо міцні, оскільки розраховані на людей, які не будуть їх використовувати в важких умовах.
  • Годинник для спортсменів – гаджет, створений для людей, що займаються певними видами спорту. У таких моделях немає будильників, проте є таймер, який включає секундомір, метроном для визначення частоти кроку, калькулятор для визначення кількості витрачених калорій, прилади для регулювання пульсу, дихання. До них відносять годинник для бігу, серфінгу. Такі пристрої ефективні, але для окремих завдань. Тому для різних видів спорту створений свій годинник.
  • Годинник для відпочинку та прогулянок на свіжому повітрі створений для людей, що беруть його із собою замість повсякденних годинників на вулицю. Він має гарний дизайн, більш міцний і менш дорогий, тому має попит. До таких годинників належить годинник-компас.

Отже, обрати є що. Важливо зробити це відповідно до своїх потреб, щоб придбання було виправданим – якісним, зручним та функціональнім.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: