"Прикарпаття" на останніх хвилинах втратило перемогу у виїзній грі проти "Волині"

Спорт 10:37, 27.11, 2021

Івано-франківське “Прикарпаття” завершило 2021-й календарний рік прикрою виїзною поразкою від луцької “Волині”.

До 85-ї хвилини матчу у Луцьку гості вели у рахунку, однак наприкінці поєдинку “хрестоносці” здійснили справжній камбек, змігши вирвати вольову перемогу, інформує пресслужба МФК “Прикарпаття”.

Перший тайм “галицько-волинського дербі” видався “сухим”, а вже на 53-й хвилині після подачі з кутового Француз відкрив рахунок, пробивши головою під ближню стійку – 0:1. Згодом міг забивати Цюцюра, а далі на допомогу лучанам прийшла стійка воріт.

На 74-й хвилині Барчук заробив пенальті, але його удар з 11-метрової позначки потягнув Неділько.

Сейв капітана “Волині” підбадьорив господарів, які активніше провели кінцівку матчу. На 86-й хвилині Кобзар реалізував вихід сам на сам, перекинувши Піцана, а в компенсований час Ляшенко заробив пенальті і сам же його реалізував, принісши три важливі очки “Волині” – 2:1. Неймовірна розв’язка у західноукраїнському дербі.